Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

ups , ja napišem raz za čas , ale to už potom stojí za to. hiii , pardon za tak dlhý prispevok ! pekný večer

lauritania

ahojte kočeny , jajakarinka :-)

dnes kontrola po 2mesiacoch , klinika už bola prázdna lebo som šla na záver a tak bol tam klud aj pan doktor mal čas sa mi venovať /BB, dr.Červeň/
- prsia ok , pán doktor spokojný , že sa krásne vytvarovali , opäť premeriaval prsia v rôznych pozach , asymetria nie je žiadna , len ten jeden prsnik ma ešte malinku odchýlku oproti druhemu , ale vraj do mesiaca budú rovnaké ... takže pooperačnu podprdu a ani pás už nosiť nemusím vobec , ale lepšie ak na noc ešte podprdu budem dávať a aj pás možem občas založiť.
3mesiace maju prsia tendenciu sa tvarovať a ukladať ...
už môžem aj na bruchu spávať ! no stále mam pocit že si ich rozmačkám , poškodím tvar alebo niečo podobné , na to doktor povedal že to ešte budem mať dlho taký pocit , ale nemam sa bať - nič sa nestane :-)
inak od piatku ma jemne pobolieva lavy prsnik , ale vraj ma na to nárok , takže je to ok ..
kontrolu dalšiu nestanovil , ale kedže som odtialto , tak sa mam prisť ukazať niekedy po lete , hlavne koli stehnám , a ak by niečo sa mi nezdalo mam prisť skôr.
a stehná - hoja sa jazvy pekne , a budu biele a tenke ako vlasok , no na to treba ešte čas. pan doktor povedal že o nejaky trištvrte rok by sme sa mohli pustiť do nôh ešte raz ... ale už asi nechcem , no nikdy nevrav nikdy ! takže všetko v uplnom poriadku !!! a sestrička zlatá mi vychválila tričkový výstrih ! žiadne bomby ani velke prsiská nemám , ale su také akurát ! aj doktor povedal , že ešteže sme nedali menšie ! :D

fotky som poslala do galerky , zdokumentované so všetkých strán ! nie su najkrajšie , ale tým všetkym čo som prešla , schudnutím 70kíl , mastopexiou a po roku augmentaciou som rada za ne - aké sú ...

čakatelky - určite si dajte viac ml pokial máte stále na vyber a nebojte sa ! nie je to až tak hrozné ako to vyzerá , ja som čakala že to bude horšie aj väčšia bolesť a to som mala dvojitú plastiku , paralyzovana som bola hore aj dole ... naštvrtý den som už bola u kaderničky a pila v meste na terase kavičku !

novoprsaticám prajem skoré zotavenie a spokojnosť !

jajakarinka - kočka , posielam vela pozdravov !!!!

mulatka

Sandritta-aj ja som mala obavu ze mi neprime telo silikon ale snazim sa nemysliet na to ja mam opku za 44 dni tiez sa uz velmi tešim

mulatka

Sandritta-aj ja som mala obavu ze mi neprime telo silikon ale snazim sa nemysliet na to ja mam opku za 44 dni tiez sa uz velmi tešim

jajakarinka

Zuzanab17 ......no prve dni som chofila ako stara zena a ked som isla von tak som sa citila ako keby som behala maraton :-) ale kazdy den to bolo lepsie :-) a na dovolenku uz pojdes ako krasna prsnata zienka to bude super pocit uvidis :-) a pooperacnu podprdu ti dal aku velkost? Juj sa tesim s tebou lebo viem ako sa citis a tesis:-)

zuzanab17

JAJAKARINKA
Nebojím sa, teším sa moc!!! A verím že aj bolesť zvládnem....nie som taká náchylna na bolesť aj keď človek nikdy nevie... Už nech ich mám ;))), prvé dni budem mať kľud....potom sa už musím pozbierať, a po 14 dňoch verím že budem fungovať úplne aj známa taj bola a po 12 dňoch išla do práce bezproblemov....
Veriiim že budem patriť medzi ženy ako ty, že budú veselo behať hneď po opke ;))

zuzanab17

JAJAKARINKA
Áno áno kraaati teším sa fest, aj keď sa obávam veľkosti ale mne sa i tak páčia skôr väčšie ;))) Trošičku sa aj bojim ale to je skôr taký pocit že sa to blíži, keby sa teraz dalo posuniem čas.... Ako si ty teraz na tom....
Ja mám stres len z toho že ideme na dovolenku na konci júla. To bude akurat 8 t.po opke, tak verím že bude všetko ok.

jajakarinka

Zuzanab17 ........ja som po opke nemala bolesti nic len take strasne palenie ako ked sa spalis stipkanie a ako keby ma niekto silno zviazal popod prsiami ale bolest ziadna ....a teraz uz super ani neviem ze tie prsia mam kolko krat sa chytim ci su vobec tam:-) len stale si davam pozor a som opatrna doma uz skoro vsetko robim no a mam 2 rocnu dcerku tak sa nenudim ....ale prve dva tyzdne som nic nerobila vsetko robil priatel aj okolo malickej .....neboj sa ale tes saaaaaaaaaaaaaaa:-) no ako som tu citala si vysoka aj miery mas akurat na tu velkost co ti dr navrhol ver mu on vie co robi :-) tak mne by som tam toho este vela zmestilo mi povedal len ja som nizka a na mne by moc velke prsia vyzerali smiesne a neprirodzene :-)ale ked som mala 20 rokov som mala krasne stvorexky :-)

zuzanab17

JAJAKARINKA
Áno áno kraaati teším sa fest, aj keď sa obávam veľkosti ale mne sa i tak páčia skôr väčšie ;))) Trošičku sa aj bojim ale to je skôr taký pocit že sa to blíži, keby sa teraz dalo posuniem čas.... Ako si ty teraz na tom....
Ja mám stres len z toho že ideme na dovolenku na konci júla. To bude akurat 8 t.po opke, tak verím že bude všetko ok.

jajakarinka

Nikxx... daj si tie375 to je len malinky rozdiel ...ja som to tiez zmenila s 350 na 375 a nelutujem a dobre som urobilaze som si zmenila velkost:-)