Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

strangeemily

ahoooj..zlata dakujem za komplimenty..no mam ich kus od seba co som prekvapena lebo doktor povedal ze mi pojdu pekne k sebe a to ma stve asi najvaaaac tak dufam ze sa este kus posunu lebo ma picne..ak nie tak ich podprsenkou k sebe dotlacim :DDD podprsenky je radost si skusat ale zase je to o to tahsie si vybrat lebo je toooolko peknych a vo vsetkych vyzeraju super..no kupila som si tu modru ze 75C ale aj B by mi bola dobra asi keby som kozy viac chcela vytlacit hore :DD ja mam ale objem 70 a mam teda brutal problem podprsenku s takym objemom najst..neviem aky mas ty..tak ani nechcem na silu toho vela kupovat lebo spolieham na to ze ked sa vratim do uk tak skor nieco zozeniem..na stehoch som bola a to nebolelo vobec to sa teraz uz nesije ako kedysi ze ti spravili rez a zasili ti to aj podlzke aj napriec teraz sa to zasije len po dlzke tzv. vnutornym stehom a z obidvoch koncov ti akurat trcia nitky a to na jednej strade prestrihne a z druhej to potiahne..a hotovo!to sa vobec nemusis bat..a co sa tyka velkosti trciek a mikin a vsetkeho co sa navrch oblieka myslim ze nebudes musiet kupovt vacsie hoci sa mi do toho tazsie navlieka ale obleciem a ak mas oblecko aspon trochu elasticke tak sa ti za chvilu prisposobi..no vyzeraju velke ale ja by som aj vacsie brala :DDD hihi..rychlo som si na ne zvykla..

kvet11

monikasss

to je všetko vec názoru, niekto povie ako spomínaš že na čo že už sme zaplatili veľa a iný sú tak vďačný lekárovi za výsledok že sa mu chcú poďakovať aspoň takouto pozornosťou že mu dajú nejakú fľašku,bombošku,kávu....
je to na tebe ak to tak cítiš že mu chceš niečo dať tak mu zober :))

strangeemily

ty máš mať akú veľkosť? neboj sa určite nebudeš musieť meniť šatník a už vôbec nie na také veľkosti M-L :) pred opkpu som mala podprdu A a teraz mam D a všetko mi sedí nič som nemusela meniť :) veľkosť si kupujem S-M tak ako aj pred opkou :) a kedy ideš?

eele

mojko a ty kde si? ako si dopadla na klinike, čo ty povedali? dufam že je všetko o.k.

cicimici

angie77 a ivava

tie bradavky mam citlive aj ja az som ostala prekvapena lebo po opke ked som na kontole dala do podprsku tak boli iba suche ale neboleli a teraz naopak bolia brutalne..tiez si pcham do podprdy tie odlicovacie tampony je to lepsejsie a este si ich predtym poriadne nahrubo natriem calciovou mastou tak hadam to pomoze to mi poradila mamka ze si to zeny mastia po kojeni ked maju citlive..

strangeemily

cicimici

kocka jedna AHOJ:)no paradne ich mas,velmi sa mi pacia aj ked su trosinka od seba ale to sa spravi ze?:)citala som tu ze ti sedia podprsenky zatial dobre:)a ake velkosti si skusala zatial?ma to len tak zaujima,vies ako :)a na stehoch si uz bola,bolelo to ci nie?a este sa ta chcem opytat velkost oblecenia menit nemusis?myslim tak ze ja si kupujem xs-s a ci nebudem musiet kupovat teraz vrchne oblecenie M-L :) jaaaaj a este som ti chcela ze vyzeraju dost velkeeeeee!!!!

matilda1,skoricka,Lucia3110
KRASA!!:)

cicimici

mravcadlo1

neboj sa prska ti este padnu mas ich vysoko to ano ale preto ze mas aj dost velky implos a sval dostal sok tak ho drzi ale ked ho pusti tak ti pekne padnu neboj sa budu super..neviem ci si videla celu galerku ale kopa bab mal kozy az na klucnej kosti a niektorym to pada dlhsie a este aj pises ze cvicis tak sa potom necudul mas prsny sval tvrdsi ako vacsina bab ale on sa uvolni a pusti ti to pekne dole..

xexenka

Baby chcem sa spytat, tie co mate rez pod prsnikom, okolo jazvy to mate take tvrdsie?? Aj sa to upravi casom? Mne to robi pod prsnikom take rovne abo splasknute, chcem aby sa my to pekne zaokruhlilo a vyplnilo ci uz prsnikom abo implosom

Vdaka

cicimici

campa

ahoj a dakujem..no modrinky uz chvala bohu zmizli ale bradavky ma boli brutalne..mam ich nejake precitlivele..uz sa ti to krati..neboj sa mas sa na co tesit..ja fungujem uz normalne bez pomoci ved uz som skoro mesiac po..aj ruky uz mozem v pohode dvihat akurat este ich nedviham rychlo aby som si jazvy neroztiahla ale neboj sa zvladnes..ku komu ty ides a akym sposobom budes mat vkladane?a kolko davas?drzim palce uz teraz a som zvedava na tvoje pocity..

janica25

ahoj prepac ze az teraz..tak ty uz to mas zachvilu tu drzim palce a ku komu ides?k tej velkosti zalezi co tebe povedal doktor kolko ti ponukol max?ak ti ponukol 400 max tak by som ich asi brala i kd mne tiez ponukol 350 a sla som nakoniec do 325 a teraz sa mi mali :D aj ked to nie je velky rozdiel..ja som mala pred opkou 77 a teraz mam 85 ale zavisi aj od toho aky budes mat profil ..ja som mala vysoky..ale zase ja som strasne krpata cize som spokojna s tym co tam momentalne je a tiez neplanujem zvacsovat mozno po babatku o nejakych par rokov ak to bude potrebne..kolko ty merias a vazis?