Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monny3

mravcadlo
ja idem 18.2 na op brucha ,teraz vo stvrtok mam kontrolu prs a konzultaciu bucha ziadna komplikovana op,mam mierny prevys,aspon pribline kolko asi budem marodovat??a bolesti boli velke?

rita
cez leto som pisala ,ze mam hrcku a odpovedala si mi,ze aj tebe sa spravila pocas opky,nahodou ti nezmizla??
zaujimalo by ma aky zakrok si podstupila?pises,ze to nebolelo...

Monitaaa

Baby
Neviem, či by nebolo vhodne uz zmenit heslo v galerke, lebo sa mi zda, ze sa uz trocha rozsirilo aj medzi "verejnost".

xexenka

Skoricka

Dakujem. Noooo ani nie kedze v tej pooperacnej rozdiel nevidno. Mozno ked zacnem nosit norm.podprdy ;)
Stale verim ze ten vysledok bude ako si zelam po to ako sa prsia uplne usadia

skoricka

xexenka

myslela som na Teba :) tak tvoje nove prsicka su perfektne, ako si s nimi spokojna? Co okolie, vsimlo si zmenu?

skoricka

mravcadlo

ahooj, nic si z toho nerob moja :/ uvidis, prsia sa este formuju a konecny vysledok bude super...v tych plavkach vyzeraju velmi dobre :)hore ani ja taky objem nemam, mas gulate?

skoricka

Lucka83

Ahooj Lucik, no nebola som dlhsie, vcera vecer som citala zameskane, riadne ste tu toho popisali :) Mam sa dobre, prsia uplne ako moje, nemam s nicim problem, uz ani neprelepujem. Ty? Podprdy mam zatial len dve, ta prva mi uz nesedi velmi dobre, musim pokukat nejake nove, ale tiez tazko sa mi hladaju. Uz si kupim aj nejaku push up. Fotky si pridala vcera, mas krasne podprsienky a bomby v nich :)