Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

janulkalea ja celkom velmi dobre znášam operácie a aj bolesť ja už som si asi na 3 den bola schopná umyť hlavu cez vanu a na nejaký 10 deň som išla do práce robím nechty a kaderníctvo a v pohode len som trošku viac cítila pravú stranu ale inak pohoda bolesti nemám žiadne

mravcadlo1

lilabmw si ma trochu upokojila ano pred tym som mala svoje prsia take trojky a od mlada som bola dosť silná preto tie strie a teraz som schudla 25 kg a ostala mi len koža preto som si davala naraz robiť aj brucho aj prsia. Hej mam ich ešte stále dosť vysoko ale je vidno podla fotiek že už to klesá

janulkalea

mravcadlo 1,

držím Ti palce, ale baby tu píšu, že to trvá aj 2-3mesiace. A bolia ťa ešte, už funguješ normálne, koľko dní po opke si mohla fungovať, alebo pracovať?
Ja mám isť mládekovi, ale keď som videla ten včerajší článok a všetko možné okolo čo sa deje po opke, tak sa asi na to vykašlem, mám strach.

lilabmw

mravcadlo

neboj sa este ti klesnu a tak sa zagulatia si len mesiac po opke ja som ich mala po mesiaci este stale jak dve opuchnute placky aj hore spuchnute.PO mesiaci ich este stale mozes mat opuchnute.To vsetko trva kym sa to da dokopy takze musis si pockat na finalnu podobu.Tie strie mas asi ze si mala celkom velke prsia a si kojila a schudla tak preto co? Ale neboj oni sa este pekne vyklubu :-)

janulkalea

mravcadlo 1,

pozerám na tie tvoje prsia, ale pridú mi take zvláštne a keď mám byť úprimná tak vôbec sa mi nepáčia. Z boku to vyzerá ako zdeformované, alebo čo ?
Možno je to len zlé foto. Nehnevaj sa,dúfam že Ti to sadne a uvoľnia sa. kto Ťa operoval?????

mravcadlo1

lilabmw dik lebo doktorka vravela že až po 2 mes. je mi jasné že ešte zaťažovať peiamo prsný sval by bola blbosť ale toto som potrebovala počuť lebo je mi jasné že že ked sa cvičia ruky a atď tak z časti sa namáha aj prsný sval . ja som mesiac po op a pri bruchu som necítila vobec nič

lilabmw

mravcadlo

kolko si po opke?No po mesiaci nohy som cvicila a brucho len tak uplne lahko pomaly nepustalo ma moc ale kazdym tyzdnom to povolovalo.A vrch som zacala tiez 5 tyzden take lahsie vahy najprv ramnea biceps to mi islo.A ob tyzden som uz aj triceps.Chrbat som sa bala nakolko by som pri stahovani kladky musela mat hore ruky tak to som az nejaky 6 tyzden mozno neskor zacala.A prsia som zacala az teraz cvicit oficialne nejako mi to nechybalo cvicit a aj som sa bala nejak :-) takze hor sa dotoho