Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Ria1505

Ahojte dievčatá, ja idem budúci týždeň na opku. Teším sa a zároveň sa bojím. V ten deň to bude masaker ako sa budem báť :) s pani doktorkou som sa dohodla na 460ml guľaté a vysoký profil. Už asi od základnej po tom túžim, len som dosť "bojko", že či sa preberiem a podobne ...

anna.m

tak ja tiez rozmyslam nad silik. prsiami,teraz nemam svoje ziadne. Bolesti sa nebojim len mam obavy z moznej infekcie alebo ze mi ich telo dobre neprime. nechcem vyhodit 3000€ a nakoniec nemat ziadne prsia. ake caste su komplikacie? Isla by som asi Mudr. Mladekovi. Ako dlho sa u nho caka na konzultaciu a na operaciu,kto u nho bol? poradite

rose59

Sandritta dakujem ..
Mam anatom. ES pod sval stredny profil 515 a v druhom 435ml. S jedlom rastie chuť :-) väčšie by som kľudne zniesla pretože vyzerajú prirodzene väčšie ..po detoch nieco výmyslim :-)

Sandritta

elle,

Dakujem za pochvalu :) no ja mam teraz pod prsiami 67,5 cm a cez prsia 82cm, mam 165 cm a 52 kg. Ty si vyssia a mas aj vacsi obvod pod prsiami, zaklad mame rovnaky, chod radsej do vacsich, ja som mala moje predtym take dost povysnute a uvolnene, tak preto sa mi to tam celkom pekne zmestilo, myslela som ze sa mi vojde len do 300ml.
Kam ides na opku? Pripadne ukaz foto aku mas predstavu, ja som vobec nevedela aku velkost vybrat, povedala som nakoniec doktorovi ze to nechavam na nom, no ze ked sa bude dat tak aby som nemala velku medzeru.
Inak brala by som vacsie! Pred opkou som furt hovorila ze chcem prirodzene no kludne by mohli byt uz aj menej prirodzene :D ( ale zase nie na ukor medzery). Takze neboj sa vacsich, vacsina bab po opke by brala vacsie...
Viem, ze sa tazko rozhoduje a vsetky tie obavy atd... neboj sa, budes urcite spokojna, ja som si nakoniec povedala ze vsetko bude lepsie ako to nic predtym, a uplne Ti to zmeni celu postavu :)))
Veru, kludne si daj nechtiky dolu, nech si kludna ze Ta moze anesteziolog sledovat, aj ked tusim v Interkliniku to nie je nutne, tusim sa to da aj inak, ale tak to uz neviem na 100%

elle

Sandritta, dakujem Ti krasne :-) Konecne viem, preco sa maju dat gelace dole, pre istotu sa ich na chvilu teda zbavim, aspon sa nechty zregeneruju. Pozerala som tvoje prsia, no a presne take iste chcem! :-) Mas ich nadherne, presne moja vytuzena velkost, vacsie urcite nie :-) Zda sa mi ze zaklad mame tiez rovnaky, take jednotky. Ja mam vysku 176cm a vahu 58cm, pod prsiami 78cm, myslis ze budu v pohode, tak ako ty mas? Aj ked tazko asi odpovedat na otazku... Mam navrhnuty stredny profil.

Sandritta

elle,

Zevraj staci aspon na jednom prste ten gelovy necht dole, niekde nemusis vobec, zalezi od doktora, zavolaj aspon na recepciu alebo sestricke a spytaj sa radsej. Cez farbu nechtov kontroluje anesteziolog Tvoj stav pocas opky.
Pyzamo absolutne neries, to je zbytocne. Ja som mala len ten korzet a nohavicky, na pyzamo som ani nepomyslela, a po narkoze byva celkovo dost teplo ako sa vylucuje z tela.

Rozdiel medzi tymi implosmi mas len 25 ml, to nie je vela. Skor by som sa spytala a riesila profil ci stredny (sirsia zakladna, prsia viacej pri sebe) alebo vysoky (uzsia zakladna). Opytaj sa doktora. Moja poziadavka bola, ze chcem prsia pekne pri sebe, tak mi dal mensi implos so strednym profilom.

Inak drzim palce ;)))

elle

Ahojte dievcata, operacia sa blizi 21.5, tesim sa moc, len aby predoperacne dopadli dobre... Chcem sa opytat, ze som alergicka na pel, sezonna nadcha aj momentalne, cca kazdy druhy den ma to chyti, rano hlavne a uzivam Zodac, dufam, ze ma to nechyti v den opky ze budem smoklit. Mate s tym niektora skusenost? Chcem sa este spytat, ze ci budu vadit gelove nechty, ci radsej dole s nimi a ze kde ste si kupovali nocnu koselu na gombiky, lebo tu v Ba je to bieda, nasla som jedine bielu a to sa bojim, ze sa nahodou zamaze ci presakne od krvi. Neviete poradit?
Este mam stale velku dilemu, ci ponechat tie 325ml alebo ist aspon do 350ml, aj ked to je tak subjektivne, ako kazda vnimame velkost prs, myslite ze doktor to navrhuje vzhladom na sirku bokov, ze aby bola vyvazena postava? Dakujem :-)

jajakarinka

Kosticka123...na zaciatku by si mala prispievat na fore..potom posles fotky prs....kde nezabudni napisat temu silikonove prsia svoj nick a posles to na galeria@zoznam.sk...a potom dostanes od zajacika ktora je velmi mila dalsie instrukcie co dalej

jajakarinka

Kosticka123....! V ziline? To musi byt nieco nove vsak? No moc sa nenamahaj prve 2tyzdne musis ma kludovy rezim ....