Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

0705bubu

ahoj, tie tvoje si stále obzerám, lebo tie foto pred sú akokeby som seba videla :) tešíme sa zase na nové foto :)

angie77

lenka19796

ahoj, mňa síce neoperoval, ale ja ked som bola na opke vo Zvolene, tak tam so mnou ležala jedna pani na izbe, bola síce na zmenšení prsníkov, ale robil jej to pán doktor Pikula a bol za nami na izbe a bol super, velmi milý a zlatý, velmi ma zaujal jeho správaním,taký srandista a ona bola s ním velmi spokojná :)

0705bubu

acerka8
Ahoj ja som mala 2 tyzdne dovolenku. Rez mam pod prsiami takze bolo to jednoduchsie ako s rezom pod pazuchou. Mala som aj dreny takze mne sa ta nadbytocna krv nezrazala a nemala som ani bolesti ani modriny. Tiez robim v kancli tak sa dalo.

acerka8

0705bubu ahoj,
chcem sa Ťa opýtať za ako dlho si mohla po opke fungovať, myslím pracovať, napr. kancelárii?
Ďakujem za odpoveď.

0705bubu

Ahojte ceckane a cakatelky. Dlho som tu nekukla a vidim ze nas je staale viac. V prvom rade Vam chcem vsetkym popriat vsetko krasne a dobre v novom roku, cakatelkam vela radosti a pohody pri plneni ich sna a nam uz hrbolatejsim vela spokojnosti a hlavne bezproblemovosti s nasimi novymi kamoskami:-) Ja som 8 mesiacov po opke a je to super a parada ale sak viete o com je to:-) porobim aj nejake nove foto ale myslim ze velka zmena tam nie je stale stoja krasne ako vojaci :-)))) Tak sa drzkajte a tie co vahate zahodte to za hlavu a dajte sa do toho ten pocit a zmena su neopisatelne. Ahojte