Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kvet11

eelle

mne sa spravili také malé dieročky dve ale úplne že mini s jednej mi vytiekol hnis ako sa mi otvorila tak som si to povytláčala a trošičku krvi mi odtiaľ šlo ale fakt len bodečky a vyčistila som si to so Septonexom a prelepila trvalo to asi také 2-3 dni a potom to bolo o.k. a ta druhá len som si s nej vytiahla hnis už bol vysušený tak že to bolo už v pohode. ale tiež som sa toho zľakla, je dobré že ideš na kliniku tam ti to ošetria tak ako sa má a daj nám potom vedieť ako si dopadla :)

kvet11

janica25

ďakujem :) neboj čo chvíľa sa ti splní sen budeme na teba všetky myslieť a ani sa nenazdáš a nakupuješ podprdy :)) bože želám každej ten pocit baby aj čo ste vy čakateľky alebo sa neviete rozhodnúť ničoho sa nebojte a chodte smelo do toho stojí to zato :)))

xexenka

ďakujem :)) ty ich máš plne že brutal v tom tričku tie posledné dve foto :) želám ti aby si ich už mala podľa svojích predstáv :)

angie77

tomasova

cica tak som rada, že už máš prsíčka zahojené, moje si cítim rovnako ako ty..akokeby naše odjakživa boli :)...inak nejak sa mi zdajú menšie a menšie, asi ako si na ne zvykám a zvykám :) lebo podprsenky sedia stále tie isté :)len sú také uvolnennejšie a mäkšie a už hore nie je ten tvrdý opuch, pekne sadli nižšie

angie77

eelle

ja som tam mala takú pidi dieročku asi milimetrovú, ale nebola v nej krv,len som si to vždy vyčistila repíkom, ty si určite nič nevytláčaj ak tam máš aj podliatinu uvidíš čo ti povie doktor..neboj, bude to dobré

eelle

Baby tie čo sa Vám spravili tie malé dierky, ako to riešil lekár? Mne sa stala taká katastrofa že sa mi otvorili 3 ale asi 1 cm :( mám v nich hnis a krv ale nevytláčala som to... Volala som na kliniku, recepcna mi povedala že nech si dam na to betadin a že mám prísť zajtra že sestricka mi to ošetrí kedže lekár má dovolenku

Zuleko

Ja mam utly hrudnik tak preto tak mozno vyzerali na mne tie prsia, ze su vacsie.Najlepsie sa poradit s doktorom velmi to je individualne, napriklad pred tym som nosila D podprsenky a aj teraz obleciem niektore D.

TARA_

Zuleko
Ked pises, ze 70C/D tak to by som asi potom brala vacsie. Lebo ak sa nemylim, tak cim vacsi obvod, tak aj kosik je vacsie, nie? A ako som ja mala 80D, tak to asi boli vacie a to neboli nejake bomoby, cize mensie od tych by som nechcela :)

TARA_

zuleko
urcite zavisi aj od postavy a od inych faktorov. No ja som si myslela, ze kedze som kojila a prsia mam natiahnute, tak by taka velkost nemala byt problem, ale stale sa mi Dr. chcel zmestit do sirky implantatu, ze to ho nepusti. A pritom mam obvod pod 80, cez 90 a plecia mam siroke, nie som nejake tintitko hore ...