Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosticka123

ahojte som tu nová,OPKA bola v piatok 2.mája v Žiline Dr. Prídavka-v ten den ma aj o 14.00 pustili domov.
Mám 400ml,okruhle,vysoký profil-MENTOR.
Svoje som mala vykojené 80/C,165cm/62kg
Rada pridám aj foto,ak mi poviete ako.
:)
Cítim sa fajn,bolesti takmer žiadne,len tlaky na hrudi-klasika.
Muža mam na misii v Afganistane,tak som si musela aj malú poriešiť u svokry,a u mna sa striedali kamarátky.Momentálne som uz sama s malou doma 2den po OP a dá sa to zvládnuť.

lauritania

zdravím všetky novoprsatice !!! rýchle hojenie a psokojnosť prajem !!!

ja 2 mesiace po , taktiež všetko ok , ešte spavam v pooperačnej podprde , cez den už nosim klasické podprdy ... bolesti ani občasne pichania už nie su , ale v tuto noc ma prepadla dosť silna bolesť laveho prsnika , bolela ma až cela hrudna kosť .... no dnes cez den už všetko ok. neviem čo to , tak zrazu , ale v ten den som sa dosť naťahovala aj s krabicami v praci , tak zrejme koli tomu ...

a už mi vobec nepride že som bola na nejakej opke a že mam silikony ... prsia mi pridu prirodzene a som s nimi uplne stotožnena ... v oblečeni nie je vobec vidiť že mam niečo navyše , je to ako ked som nosila tu super XXL pushup , akurat na holo , to je vidieť , lebo tak pevné a vytvarované prsia prirodzene nie su ...

lauritania

sandrita - ahoj , nie ja som to pozerala niekde na satelite ,bolo to v angličtine tak som tomu ani nerozumela ...... ale prvy krat som to videla ... toho plast.ch. z Beverly pozeravam občas aj ja , riadny fešak , to áno , hiii

Zuzunku

Ahojte :)
Ja som tu uplne nova,vsetkym, ktore to mate za sebou, gratulujem, pocit to musi byt uzastny :)
ja sice nemam silikonove prsia, no planujem tak do roka, ak sa podari nasetrit :) Zvazujem Avelane a MuDr. Mladeka. Kamoska bola vo Zvolene a ma nepekne jazvy, dalsia kamoska bola v BA v Esteticu, u MuDr. Simonovej, no nesla by som tam :D
Este otazocku, kde si pozriem fotky, ktore pridavate? Dakujeeem a skore uzdravenie vsetkym cerstvo zoperovanym :)

Luccia

Uz stvrty den s novym hrudnikom baby :) Dakujem Zajacikovi za pridanie fotky. Je to len taka ilustracna z aktualneho diania, prsia este priamo nie. Ale aj tak - po byte chodi nova zena, tak si na nu zvykam. Vsak ste videli moje fotky pred - uplny chlap, no a teraz Lara Croft skoro, hehe :D Uz som bez analgetik, bolest uplne minimalna. Dost chrbat, to najma v noci, takto cez den len take tahanie, stipkanie a obcas pichanie. Mne doktor vravel, ze ked bude telo vladat, tak ho treba primerane zapajat, aby sa hlavne svaly rozhybali a postupne vsetko zacalo spolupracovat. Takze moc nevylihujem, ale sa samozrejme setrim a oddychujem. Ta podprsenka je vcelku fajn, len zacina ominat a svrbiet. Ked si predstavim, ze s nou budem este zrejme dlho nazivat, nie je mi moc veselo, ale celkovo mi veselo je, to je hlavne. Vsetky vas pozdravujem.

Sandritta

Lauritania,

To je stara metoda, u nas ju nerobia, lebo to sa dava solny roztok, nie je to take bezpecne, ten obal sa moze pretrhnut a ta sol vytiect, preto to u nas ani nerobia.
Nepozerala si nahodou toho plastickeho chirurga z Beverly Hills? Taky sympos :))) ja som to tiez kukavala.

olly-fa

all

ahojte zienky,ako sa mate??? Ja som tu uz sto rokov nebola.dufam ze vseeetko ok :-) u mna je vsetko v poriadku,uz som dokonca zvladla aj celu noc bez podprdy,boli sme na svadbe a mala som saty kde sa nedala dat podprda,to ste mali vidiet tie zavistlive pohlady :D :D inak prsia super,uz su relativne makke,pekne pri sebe,a tak... spokojnost maximalna. Baby vsetky Vas pozdravujem drzte sa.

mulatka

lauritania-jj dakujem no ja mam 4 teraz ale po detičkach mam dolu tak som zvedava ale nech su ake chcu ja mu dvoverujem nechavam všetko na nom vybral mi 540 vysoky profil tak budu take a uz budem mysliet pozitivne