Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

mulatka : 540ml je ok , ja mam 400ml a nemam ani velke a ani malé , ty ich budeš mať väčšie , no nie bomby , ale take riadne štvorky , pokial nemaš zaklad žiadny . Bude to super ! ja by som určite uvitala viac a to som pred opkou strtesovala ...

lauritania

veru že ano , do buducnosti ich budeme naozaj pumpou pumpovať , minule som niekdy v tv pozerala plastických chirurgov v USA , a robili prsia novou metodou : cez pupok a doslova pumpoval doktor tekutý silikon do prsnikov . žiadne jazvy , žiadne rezy , len jedna dierka v pupku , a pumpoval pokial sa mu nezdalo že je to ok ....

tina691976

sandrita
možno si ich budeme aj sami nejákou pumpou pumpovať podla velkosti :) ale aspom že su o niečo finnačne dostupnejšie ako pred rokmi aj ked stále je to dosť

Sandritta

tina691976,

Tak to ano, to bol asi urcite stary material este. Tie silikony fakt kazdu chvilu vylepsuju. Som zvedava co vymyslia za dalsich 10-15 rokov :)

tina691976

sandrita
určite su už materiály lepšie ona to mala pred 13 rokmi za ten čas sa vela zmenilo k lepšiemu v náš prespaech chvala bohu :)

Sandritta

Tak to s tou alergiou je cudne. Mne Mudr. Hedera hovoril ze silikon je hypoalergicky material, ze nan alergiu dostat nemozem. Tak to uz asi ozaj nic neni garantovane :(

Nikola21

janas86

mne sa vzdy pacili podprsenky v esotiqu. A skoro vzdy tam maju vela aj vo vypredaju takze daju sa kupit v dobrej cene. O kvalite vela neviem lebo este som si tam ani jednu nekupila kedze som si doniesla z ameriky asi 15 Victoria Secret. Mohli by uz aj na SLovensku otvorit nejaky ten VS obchodik. Maju strasne krasne a hlavne kvalitne spodne pradlo. Periem to uz 3 roky a stale to vyzera ako nove…:)

tina691976

janas86
ved za to u nás som nič také pekné nevydela a ešte aká dobrá cena le už sa to tesco trochu zlepšuje aj tu len kým také pekné veci dojdu aj knám to ešte potrvá