Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

eelle

Monitaaa

Ja neviem preco mne dali tu pooperacnu takú velkú :/ uz mi odpuchajú aj brucho uz nemám napucane, vôbec mi nieje tesna....

Rozalka včera som videla tvoje prsia, fakt krásne !!!

Zuz

Chod do tých 320 to už je uz minimálny rozdiel s ktorým budes spokojná! Ja som tiež nechcela veľké naozaj som sa bala do poslednej chvíle a som rada za to aké sú :)

mahulienka

fekynka
musis vydrzat, tie bolesti ti prejdu a potom uz sa z nich budes len vytesovat:)
MerryNR
ahoj moja som rada, ze ta tu vidim.Ja mam na lavom prsniku, ale z vnutornej strany podobnu bolest ako spekulantka, a hlavne ked urobim niejaky prudky pohyb, aj ked napr. hlavu vytocim tak vtedy citim ten sval ako keby ma tahal. No ja mam zachvilu kontrolu tak mu to tam spomeniem.

Vsetkym babenkam

Chcem Vám z celého srdca popriať krásne vianočné sviatky, veľa pohody, zdravia, lásky a všetko dobré do Nového roku.

Mery NR

spekulantka
ďakujem pekne za odpoveď. pamätám si, že tu o tom raz jedna baba písala, že jej muž pritlačil jedno prso pri sexe a vtedy cítila túto bolesť, tak si to bola ty? :-) ja túto bodavú bolesť sem tam cítim počas menzesu, ale až také silné ako to mám teraz som to zatiaľ nemala. úraz som nemala ale denno denne sa naťahujem s ročným krpcom, takže môžem to mať od presilenia ako píšeš a neuveríš ale dnes som sa zo strachu aj na sono prs objednala. ale prišlo to práve včas, lebo v januári som mala aj tak ísť na kontrolu- sono, takže ako píšeš, aspoň budem kľudnejšia.

fekynka

Noooo tak premna su inak najhorsie noci a rana vtedz mam najvecsie bolesti.Cez den je to lepsie,dokonca dnes uz zvladam aj take mensie pracicky co sa tyka trocha ukldania lahkych veci.Tak dufam,ze to uz bude len lepsie a lepsie.Taaaaaaaka som zvedava natie moje cicule skoda,ze nesmieme rozopinat podprdu az do vyberania stehov.

fekynka

Inak ozaj babulky naozaj ste zacali brat Wobenzim az 3 tyzdne po operacii.Mne sestricka vravela nieco o 3 az 5 dni,ze mozem zacat s Wobenzimom,ale neviem ci som dobre vnimala nakolko som bola tesne po anestézii.

fekynka

Tomium 1,
:-)si naozaj zlata dakujem za povzbudenie.Ani by som netusila,ze si bola na vymenu bola som natom,ze prska na fotke pred opkou su tvoje chi.Musim ta pochvalit mas ich pekne.
Monitaaa,
pozerala som tvoje foto v galerke nakolko ma teraz zaujimaju babenky ktore maju vkladane rozdielne implantaty.Nakolko som ten isty pripad.Doktorko ti to spravil superne a nechapem ako sa ti to krasne sformovalo ked si to porovna s foto tesne po opke.Nadhera...

Spekulantka19

Ahoj MeryNR,

No ja som mala podobne problemy. Ale na vnutornej strane prsnika, tam kde sval vrasta do kosti. Mne sa to zacalo po uraze, a trvalo to asi 4 mesiace. Bola som vsade, usg, doktori, mamografia. A som v poriadku. Ale ta bolest sa mi opakuje kazdy krat co mam silnejsiu zataz na pravu ruku. Trva to asi 2 tyzdne a prejde samo od seba. Vtedy si davam pozor a nosim pooperacnu podprsku. Mne to vysvetluju tym ze po uraze sa mi mohol sval poskodit a natiahnut sa. Teraz ho mam stale oslabeny. Som rok po opke. Dost mi to znepriemnuje zivot, ale co uz. Opravovat to nemienim, lebo aj tak som velmi spokojna. A ta bolest je zanedbatelna:-) dufam tebe to prejde tiez, ale urcite chod na usg aspon pre ukludnenie.

Spekulantka19

Ahoj MeryNR,

No ja som mala podobne problemy. Ale na vnutornej strane prsnika, tam kde sval vrasta do kosti. Mne sa to zacalo po uraze, a trvalo to asi 4 mesiace. Bola som vsade, usg, doktori, mamografia. A som v poriadku. Ale ta bolest sa mi opakuje kazdy krat co mam silnejsiu zataz na pravu ruku. Trva to asi 2 tyzdne a prejde samo od seba. Vtedy si davam pozor a nosim pooperacnu podprsku. Mne to vysvetluju tym ze po uraze sa mi mohol sval poskodit a natiahnut sa. Teraz ho mam stale oslabeny. Som rok po opke. Dost mi to znepriemnuje zivot, ale co uz. Opravovat to nemienim, lebo aj tak som velmi spokojna. A ta bolest je zanedbatelna:-) dufam tebe to prejde tiez, ale urcite chod na usg aspon pre ukludnenie.

Mery NR

baby, som 10 mesiacov po opke a v pravom prsníku na pravej strane už druhý deň cítim nenormálnu bodavú bolesť, ako keby pichanie, na dotyk tam nič necítim, ani ma to na dotyk nebolí. len ma to počas dňa na tej strane pichá. mali ste to niektorá? alebo ste o tom počuli čo to môže byť?Ďakujem za každú odpoveď..