Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Monita
To kazda jedna znacka ma uplne iny kosik a tvar.Niekde mi je aj E male a niekde aj C dobre;) Takze len skusat,skusat,skusat;)) Na nete maju pekne ale viem ako to bude sediet a ci ten E kosik bude ten prave co mi bude sediet?;)no nic musime patrat dalej;)

Monitaaa

Zuleko
Ale mne bec nepripada ze by som mala ecka prsia... Podla mna normalne decka mam, tie podprsenky cisluju ako sa im chce.Tie podprsenky boli vystuzene. Ale push up by mi podla mna stacilo aj d. .. A inav minule v presove som skusala podprdu 75/C a prsia sa mi v nej stratili :-D tak uz neviem ako jw to s rymi velkostmi. s tou hlavnou mam trocha problem, lebo vacsinou mam cas v ke az vecer alebo cez vikend poobede a to uz tam asi nebude otvorene... Ale uz som nastvana tak mozno sa zajtra vy.... Na povinnosti a obratim smer kosice. Ja potrebujem taky tvar podprdy ajo si si ty kupila, lebo tie co som skusala prsia prave ze oddelia od seba a preto je treba velky kosik, keby si ty taku skusala tak ti fakt nejake g, h treba a ani tie prsia v tom nevyzeraju dobre

tomyum1

Lucka83
Ahoj zlatino, mas pravdu, dlho som nepisala, nestihala som... Obcas som rychlo precitala co nove baby popisali...
Ja nemam nove nic v podstate, kozeny su makke, jeden trochu vacsi, zavisi od osvetlenia ci to vidno vela alebo menej, v podprde nie, ani bradavky ne su v rovnakej vyske, ale co by som chcels z toho co som mala... Kazdy iny velkostne aj tvarovo boli... No ved uvidime ako sa to bude vyvijat casom... A zdaju sa mi hrooooozne male!!!!! Aj ked asi 70D budem nosit, na C ma tlaci kostica. Tak to ty ake bomby mas :-) ja by som asi vacsie nemohla mat, nemam ziadny zaklad, uz teraz citim vlnky na spodu a na boku v predklone.

Ako mozu mat niektore baby ktore nemsju ziadny zaklad mat 500 a viac? Nemaju totalne zvlnene implose?

Baby neviete po akom case od opky sa moze spat bez podprdy? Ja budem 3 a spavam v sportovej pre istotu...

Zuleko

Monita
Haha 7 trieda ZS odpadla som;))) Moja ma aj jemnu vystuz, chod skusit tamna tu hlavne vedla beponu , oproti ako je tesco tam maju aj E, F podprsenky;)

skoricka

kocky,

aj ja som mala piercingy v obidvoch bradavkach, ale asi len dva roky, vkuse som to zatrhla dakde, ci o uterak alebo o podprsenku si neviete predstavit co je to za bolest a raz som tak zatrhla, ze mi az krv tiekla, takze hned som ich vybrala, nikdy viac, neodporucam absolutne...

Lucik

neviem preco o styri mesiace, mozno preto lebo som sla koncom decembra, tak tak mi to nejak zaokruhlil :D Preco Ti nesedia podprsky? Ani mne inac, z desiatich jedna, takze nic si z toho nerob...

Monitaaa

Baby
Mna zacina chytat panika. Dnes som bola opat na love podpseniek vyskusala sim komplet vsetky ci mali v obchode triumph, ck, .... Nic 75/d aj 70e mi bolo male prsia vyliezali boli natlacene, nesedeli mi z boku, z vrchu, ani zo spodu.... Jedina co velkostou sedela bola 75/e ale ta mala divny spicaty tvar kedze bola presivana. Mam doma jednu vacsiu push upku z Hm a ta mi tvarovo sedi perfektne aj ked je mala. Neviem naozaj co robit v sportovke sa mi ne hce chodit vecne a push upku sa este bojim. Poradte ako ste si kupili vy... Nosite uz push upky?
Zuleko
Ta tvoja ruzova je vystuzena ci aj push up ma? Uz by som si aj chcela obliect nejake normalnw tricjo ale co ja viem v tej sportovke sa citim jak v siedmwj triede zs