Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

surri

Monitaa, ano nateraz o opke nepremýšľam, mám malé ale pevné prsia, možno o pár rôčkov keď nato všetko zabudnem. kamarátka nie je spokojná, už sa to nikdy nenapraví tak ako chcela, ale na druhej strane je šťastná, že po tom čo prežila je to aspoň v relatívne prijatelnom stave,prišla aj o prácu, mala ťažké depresie, ale už to bude snááď len lepšie.
Tomasova, tak som to nemyslela, ak má baba navrhnuté dve veľkosti, ale od doktora, je to ok, rozhodne sa sama,ale baba čo ešte nebola ani na konzultácii a chce hneď 400-450 len na základe rád od báb. ja som len chcela upozorniť, že nie len výška a váha sú smerodatné, ale elasticita kože je tiež veľmi dôležitý faktor, na ktorý treba prihliadať, aby bola spokojnosť s výsledkom. A samozrejme ak si dá baba väčší imploš už na druhej opke, to je tiež ok, ale baby veĺké prsia radšej postupne, najmä tie ktoré nemajú detičky, aby vám nezostali oči pre plač...
Rita, ano viem, že to stále opakuješ, palec hore, len či Ťa aj baby počúvajú, hoci aj s 300-kami môže byť super výsledok,však? :)

tomasova

a ohladom tych kociek co radia dat vecsie...ani jedna tu neradila babe,daj si 500ml aj ked doktor ti ponukol 300ml.skoro kazda baba ma la po konzultacke aspon 2 velkosti navrhnute a kocky co uz maju po opke len poradili aby brali tu vecsiu velkost...nie velkost z brucha..tymto si zastavam vsetky co sa snazia poradit z vlastnej skusenosti...dakujem vam aj ja..

Monitaaa

Surri
No ja nie som celkom pripad velkych prs, prave ze som si dala urobit modelaciu aby mohol byt menzi implos, lenze to je vec vkusu niekomu sa pacia mensie, niekomu vacsie prsia. Avsak si myslim ze doktor by mal vediet co sa zmesti... Kamaratka dufam uz bude spokojna. Je to strasne ked po tolkom nadseni, bolesti a penazi sa to pokazi. Uplne viem pochopit to sklamanie. Ale babam tu davali vacsie imlose az na druhy krat ked uz mali jozu natiahnutu alebo nam co sme kojili a mali koze dost. Takze ty si uz prsia uplne zavrhla?

rita149

surri

suhlasim z tebou, nie len preto ze ja mam mensi implantat 300ml,ale ja to stakel sem pisem velek prsia su krasne ale treba zvazit vsetko pre a proti a nehrnut sa do nich za kazdu cenu, ze baby na fore napiseu 300 bude malicko ber viac :-)

Rozalka

Suri

Vďaka aj tak za názor, podľa mňa je dosť poučný a výstižný pre všetky nás ktoré sme podstúpili ale hlavne pre tie ktoré sú čakateľky... aj tebe všetko dobré a pekné sviatky!!!

surri

Olivka, no kožu má samé strie,jednoducho sa nedokázala tak natiahnuť a implantáty sa úplne zvlnili, lebo sa tam jednoducho nezmestili, museli ísť von, následne modelácia a vyplnenie malými implantátmi, aby nezostala len rozťahaná koža, kolko času a peňazí to stálo nemusím asi hovoriť
Monitaaa, ja viem, že túžba je silnejšia ako strach, ale niekedy je menej viac a preto keď tu čítam vaše rady ostatným babám "ber určite väčšie" tak ma mrazí, to predsa musí posúdiť doktor, aj elasticita kože je nesmierne dôležitá a práve preto,že tu sa nepíšu negatívne skúsenosti, tak niektoré baby nedopadnú dobre, lebo o nich nevedia.
V posledom čase sa tu skloňujú len čísla nad 400-500 a baby čo majú pod, majú pomaly komplexy, hoci pred opkou tam nemali nič.
Prajem vám všetkým len a len spokojnosť z novozískaného dekoltu, ja naozaj nemám čo napísať, lebo na opke som nebola, nechystám sa, ale chápem vaše túžby, strach, nádeje aj pocity radosti keď máte na hrudi to, po čom ste túžili,ale písať príbeh niekoho iného tu nechcem, ešte raz všetko dobré vám všetkým želám.

Zuleko

Monita
No pekne mi tu moja popis inernetove stranke, kde najdem pekne vacsie podprsky;)vies co, ze ja tie prsia tak maskujem, ze kamosky sa mi smeju ze vyzeram ako keby som ziadne prsia nemala a nie to ze na dvoch opkach som bola;) ja sa cez den obliekam nenapadne, volnejsie takze okolie si takmer nic nevsimlo;))) to az vecer sa stava zo mna dracica, hahaha;))) a ja som s prskami mega spokojna, velka vdaka Panovi doktorovi Magdovi, vykuzlil mi krasne prska;)

Monitaaa

Surri
Kludne napis aj negativnu skusenost. Urcite toto forum nie je len o tom ze chceme pocut pozitivnw ohlasy, len jednoducho ta tuzba je silnejsia ako strach z komplikacii.
Zuleko
Draha no podprdu potrebujem 75/d alebo 70/e aspon podla toho co som skusala, lenze ziadnu som si este nekupila, pretoze som sa v tom zatial necitila dobre, to bolo pred dvoma tyzdnami takze teraz idem skusit zas podla mna uz to bude fajn, ale vyzera to uzasne prsia si uz dam uplne k sebe a vtedy je to masaker :-D jazvy a hoja, okolo bradaviwk ich nevidiet a ta vertikalna je tiez svetlucka ale este potrebuje cas. Straane sa mi pacia podprsenky z pushup, rajpradla, xpradlo atd maju aj velke velkosti, chystam sa cez vikend do ke s maminou tak by som uz chcela aj nejaky ulovok pre cici. Ty sa ako citis s tvojimi mega cici, chlapu musia byt hotovi a frajer sa moze zblaznit, co?