Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Ahojte, chcem sa opytat, ze vcera som poslala fotky prs "pred" do galerky na galeria@zoznam.sk a doteraz mi nedosla odpoved, ze ci cakat, alebo co robit? :-) Vdaka

tina691976

sashinka1985
ja som už desať týždnou po opke ale ešte spávam stále v športovej podprde ja sa cítim vtom tak bezpečne aj ked nemusím tak si ju vždy večer dám :) ale už spímm v pohode celu noc na bruchu

sashinka1985

ahojte kocky, chcem sa spytat,tie,co mate uz dlhsie po, od akej doby ste zacali spavat bez podprsenky len v pyzame?

mulatka

yanka8-jej dakujem ale asi nemozem lebo moj pride az pred 17.6. preto lebo sa musi venovat po opke malym mam 3 kočky :)

jajakarinka

Yanka8.....!tak ti drzim palce :-) sestricky aj vsetok personal je super:-) ja som bola na izbe 1 a ty? Tes saaaaaaaaaa:-) zajtra ak budes vladat daj vediet ako si dopadla:-)

yanka8

Mulatka
Skor nechces ist? Ja musim odhlasit termin co som mala u neho na zaciatok juna, len som to chcela niekomu posunut

yanka8

Luccia drzim ti velmi palce a ako pises, strasne rychlo to ubehlo, ja som sa len zaciatkom januara rozhodla, ze idem na opku a zajtra uz budem mat po tom ;-)
Vybrala si si dobreho lekara, ma krasnu pracu

yanka8

Luccia, Nikola21, Mulatka

holky dakujeeeem.

Ja som uz na izbe, na moje velke prekvapenie, zatial nepocitujem ziadny stres, prave naopak, velmi sa tesim a uz sa neviem dockat.
Zajtra budem mozno lutovat, kvoli bolestiam.

Luccia, tak ty uz ides rano, ja asi az okolo 11.