Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

janica25

nie ja som bola u doktora Očenáša a mám 370ml nagor stredný profil anatomické...pod prsiami mám cca72-73cm a pred opkou som cez prsia mala okolo 82 cm a teraz mám 92 cm zatial

angie77

tomaska

moja ako sa máš? tie podprdky si si aj kúpila, či len skúšala v obchode? ty už nosíš iné ako pooperačnú? a čo prsíčko? už sa to lepší?

janica25

angie a ty si bola u cervena a mas aky typ es ci iny a profil?a ake si mala pred tym rozmery pod prsiamy a cez?a teraz po opke?

angie77

janica25

ja som tiež najprv chcela viac ml, ale navrhnuté mi bolo max 350 a ledva som dokiho prehovorila aspon na 370..neviem vždy sa nedá väčšie, aj ked ja som si myslela že tam mám dost kože na väčšie ale asi nie...a teraz som spokojná aj ked som sa bála že bude málo

angie77

monikass

musíš si zvýšiť príjem vitamínu C a to vo väčšom množstve aspon 1000mg každé 2 -3 hod a do dvoch dní už ani nebudeš vediet že na teba niečo liezlo..aj v lekárnach dostat vitamín C s 1000mg v jednej tabletke

janica25

moj nick je v galerke janica 4.tak pozrite a poradte
Nadranka a to ti taku velkost navrhol hned doktor.lebo mne najprv 300a ja ze ci sa da 350ze hej ale viac nie no tiez myslim ze sa vojde aj 400 ved pozrite foto.a nostek si spokojna nemas foto?

skoricka

xexenka

Ďakujem, že si nám poslala foto a nehanbila sa. Ja ti poviem úprimne, že na fotkach to vidieť, ale v podprsenke určite nie. Moja, tak veľmi ti budem držať palce, aby to dopadlo na jednotku. A to po akom dlhom čase nastal takýto pokles? Myslíš, že to nie je tým vysokým profilom? A si na 100% rozhodnuta, že chceš ísť ku Cervenovi?

tomasova

xexenka
tak to ti verim aj tie eura a hlavne tu doveru a strach ci sa to podari....ver tomu...moze sa to stat asi kazdej z nas...ja ti budem strasne drzat palce aby sa to podarilo na 100%....

ivava

xexenka
je mi luto ako to dopadlo ale vies ani doktor nevie preco presne ti to pokleslo ja myslim, spravil Ti to urcite ako vsetkym ostatnym, aj ked vysvetlit ti to mohol aj lepsie.ale naozaj chapem ta aj ja by som bola sklamana..
Tobian
Drz sa moja v pondelok budem na teba mysliet.neboj zvladnes to..
monikass
moja lez v posteli a pi vela cajiku cerstvy zazvor, citron a med a zazvor si do caju postruhaj a nevadi aj ked ho zjes.mna to chytalo tiez bude dobre neboj.