Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

4pegy4

ewel007

ale to je na tom, že sa mi zda že niektoré baby maju s 300-350ml vacsie prsia.na mne sa nezda ze mam 500ml.

4pegy4

ewel007
nosim podprdenky 75D ale aj E.uz mi inak z toho uplne hrabe :) kazdy den si davam otazku ci ist alebo nie.dufam, že to bude ok.

ewel007

4pegy4

no tie ES su väčšie ako Mentory mne sa mali tak verím že s tými ES budem spokojna, ted aurčite :))
Tak ty to budeš mať skôr za sebou a ake máš pocity? kolko máš cez presia a ku nosíš velkosť podprd?

4pegy4

mam 500ES vysoky profil a idem na 700ES extra vysoky profil.a ano mali sa mi :) idem 4.2.idem do BB k dr.cervenovi

ewel007

4pegy4

ahojky tak super že nejsem sama :))
ty máš teraz 500ml vysoky mentor? a iodeš dať ES 700ml Extra vysoky do Avelane dr Mladek?
idem 18.2 a ty?? a prečo chceš reopku ? :)) mali sa ti ako mne ? :)

4pegy4

ewel 007
ahoj.mozem sa opytat kedy ides vo februari na op??ja idem tiež vo februari a idem menit presne rovnaku velkost ako ty. a teraz mam tiez tolko ako ty.

xexenka

Zuleko

proste boli implose moc vysoko a ten prsnik to nedrzalo a on klesom ak makli..

musim tomu verit ze budu ok