Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mala_sovicka

Nemusi ta to cakat :) ono je to rozne. Ja mam kamosku, co tiez bola na implantaty. Riesila, ze chce len B-cka ze to jej bude stacit po tom, ze nemala na hrudi nic a teraz si chce dat este o cislo vacsie. Cize to sa teba tykat vobec nemusi;)

betuskamuska

do vacsich? ake mas teraz prosim ta? :) to casom je tak vzdy, ze zena chce este vacsie? reku ci to aj mna caka :) :)

cica-666

Ahojte. Chcela by som sa spýtať, ako by som mohla dostať pristup k fotkám. Ja som tu už bola pred niekoľkými rokmi, kedže už mám aj ja urobené prsia. Ale nedávno som sa rozhodla ísť do vätších a tak by som chcela vidieť nejaké fotky a urobiť si nejakú predstavu. ďakujem za skorú odpoveď.

betuskamuska

Romanka25
vyskúšaj a uvidíš. Ty to ani nemáš z kade vedieť, keďže neriešiš takéto veci denne, ale keď prídeš k lekárovi, čo má už niekoľko takýchto zákrokov za sebou tak jednoznačne by mal vedieť poradiť, čo by bolo najlepšie. Áno bola som u nich, za konzultáciu nič nedáš :)

Lenusa00
Tak to si potom naozaj mala šťastie, lebo to sa málokomu podarí :)

Klara154

lenusa00 ono je to dost individualne, zrejme si mala stastie :) ja som bola rada ze vobec na tretikrat som nasla kliniku ktora by sa mi pozdavala. Inak by som to asi prestala riesit, lebo mi to zaberalo dost casu hladat zhanat a jedno s druhym :)

lenusa00

baby, pisete ze je lepsie zajst na konzultacie k viacerym a tak, ale ja napriklad mam za sebou prvu a mam pocit, ze aj poslednu konzultaciu. Myslela som, ze ma bude cakat dlha put po konzultaciach a poodbne, ale asi som mala stastie. Pretoze som narazila na velmi milu pani doktorku, ktora mi vysvetlila vsetko, dokonca odporucila najvhodnejsie riesenia :) takze u mna konecne rozhodnute

Romanka25

Skúsim sa asi aj na klinikách popýtať. Z tohto mám obavy. Že prídem na konzultáciu, že bude chcieť lekár nech mu poviem čo chcem a tým to bude vybavené. Ale ja sama neviem odhadnúť čo by bolo najlepšie presne ako píšeš. Ja by som potrebovala niekoho, kto už vie ako na kom aké prsia dobre vyzerajú a jedno s druhým. Aký lekár tebe robil prsia?
Áno na túto. Ty si u nich tiež bola? To je super, že Ti poradil a odporučil. Vieš čo pozerala som, ale neviem zatiaľ nie som nejako naklonená pre žiadnu. Rozmýšľam, že by som zašla skúsil do KE aspoň na konzultáciu a uvidím čo ďalej.

betuskamuska

si sa pýtala na prístup v Centre plastickej a estetickej chirurgie? tam sa všetci snažia vyjsť Ti čo najviac v ústrety a pomôcť najviac ako vedia. Ja som nevedela o silikónoch pomaly nič a keďže som sa pýtala a lekár nemal problém mi vysvetliť všetko, tak už mám oveľa väčší rozhľad aj v tomto smere :) už si nejaké kliniky aj pozerala?

Veju13

susi30 napis mi na mail yemmi@azet.sk. Si zlata, ja som dopadla dobre. Vsetko ako ma byt. Ten spodok ma prestal boliet, vraj to bol pravdepdoobne nerv nejaky pricviknuty. Uz ma boli len zvrchu jedno prso trosku pri urcitom pohybe ale je to velmi slabucka bolest a vraj to je normalne.Poriadne mi ich pochytal, postlacal a vraj su krasne makke. Vysetrenie absolutne nebolelo samozrejme :). Takze baby, z vlastnej skusenosti odporucam pana primara Daniela Mladeka, Avelane clinic v Nitre. Super pristup, este aj pani upratovacka bola skvela. Drzim Vam vsetkym palce co vas to este len caka.