Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

sue33

Teba to kde reže? Na tej upravovanej bradavke? Máš ho dobre ten pás nakríž? Mne dr. povedal aby som dávala pozor, aby mi netlačil prsník, ale imploš. Tak to ho ešte málo nosíš, neboj, len stále nekukaj na to, to sa samo urovná a ani nebudeš vedieť ako a kedy.

campa

Nadranka
Pekné prsicka z tých nuliek, hádam už viacej neodpuchnu.

Tomasova, Lucia 83
Krásne prsia baby, aj podprdy pekné! Ale sa vám nakupuje!

janulkalea

Lucia 83 a Baby,

dnes som tu čítala, že neni komunikatívny a také veci, že ani poriadne nepočúval čo mu hovoria atď.neviem kto to písal, myslím že eelle.
Tak preto mám teraz obavy, Ja mám isť k nemu na konzultáciu 15.01. tak čítam, že čo a ako.

sue33

nadranka
ja len od pondelku, no uz ma poraza. tlaci ma , taha, reze.... no katastrofa. mala si aj iny tvar toho prska?

Lucia83

Janulkalea

Ahoj, preco myslis ci je vobec dobry?
Ja som max spokojna a keby som sa mala rozhodnut znovu vyberiem si znovu Mudr.Mladeka. Na vyber je plno doktorov, ide o to, co ocakavas a ake mas svoje predstavy. Mne doktor sadol ako clovek a aj ako odbornik. Jeho pristup aj po operacii je na 100 %. Takze ja by som ti momentalne nepovedala ine meno , ale ved ty ides inde nie??

TARA
Aj ja som rada ze sme sa dnes spoznali

nadranka

sue33

Určite hlavne cez deň nos. Malo by to pomôcť, keď to pomohlo aj mne. Aj ja som si stále pozor dávala, ja som mala po opke C-čko podprsku, mala som mať asi B. Dokopy nosím pás nakríž mesiac, ale cez deň len max. 2 týždne, možno ani to. Upravilo sa mi to trochu asi 6-ch týždnoch od opky. Ty to ako dlho nosíš?

mahulienka

tomasova
ty si ina kost, krasne:))
baby
vsetky mate krasne prsia, a neskutocne ako sa zmeni postava, ked je to proporcionalne tak, ako to ma byt...
Vsetko najlepsie carodejnickam:))

sue33

nadranka
mne to tiez povedal presne po mesiaci na kontrole , co bolo v pondelok. mna hlavne trapi, ze ten v ktorom sa mi trosku vysunul ma iny tvar, neni tak pekny.. aj bradavku mam asi o cm hore posunutu. tiez som nemala tu pooperacnu tesnu:(( davala som si sakra pozor a idem ma porazit, dufam ze sa mi to upravi tak krasne ako tebe. takze to uz nosis mesiac? po akej dobe si si vsimla, ze sa ti to zacalo upravovat? mne povedal, ze len v noci to mam nosit, no tiez sa snazim aj cez den.

nadranka

sue33

Mne to povedal po mesiaci na kontrole že ho mám používať, a to som bola trochu smutná, že až tak neskoro ma na to upozornil. Keď mi vyberal stehy po 10-ch dňoch, tak ešte nič nevravel. Stále spím v pooperačnej a cez deň keď nie som v práci tak ju mám stále. Mne dr. nehovoril o posunutom imploši, to som vydedukovala ja :-)) Zlepšuje sa to pomaly, hlavne cez deň je dobre keď ho mám, v noci nič moc podľa mňa, aspoň také sú moje skúsenosti. Lenže mne povedal že ho mám len cez deň používať, tak neviem či by sa to zlepšilo, ale fakt je, že cez noc ho používam len zo 10 dní. Ty si tuším začala skôr s tým pásom ako ja, nie? Teda skôr ako po mesiaci.