Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

janulkalea

Ja by som šla k dr. Minarovjechovi, nebyť dr. Červeňa :-)) Má tiež veľa skúseností a to je dôležité.

sue33

nadranka
a po akej dobe si si ho zacala davat? a po akej dobe si zbadala, ze sa ti to prsko zacalo klesat? povedal ti doktor, ze mas posunuty implos? to si stele v tej pooperacnej? prepac za tolko otazok, len ja mam ten isty problem a mam strach , aby sa mi to upravilo. tebe to fakt pomohlo, neuveritelne ako ti to pekne kleslo:))

janulkalea

BABY,

ešte sa chcem opýtať, podľa Vás ktoré ste po opke alebo poznáte doktorov, koho by ste si vybrali : Očenáš, Mládek alebo Minarovjech?

Ďakujem za radu.

TARA_

lucia83
Presne ako hovoris, tolko som sa od vas dozvedela, viac ako od neho :)Fakt by vas mal za to platit :)
Som rada, ze som vas vsetky videla, bohovske ste vsetky :-*

nadranka

sue33

Áno, nakríž ho dávam. Ja som 2 mesiace po opke a ešte nejaký mesiac si ho budem dávať, pre istotu. Na kontrolu idem koncom januára, tak to chcem mať dobre dovtedy. Ja mám jazvy v pazuchách, tak ma pás netlačí pod prsníkom. Ale dávam ho dosť napevno, že niekedy sa mi aj dýcha ťažko :-) Ešte si ho potom pripnem zicherkou nad ľavý prsník, aby sa mi pás nepovolil. Inak dnes jedna baba písala, že má pooperačnú podprsku volnú, ani moja nebola ktovieako narvatá, asi aj preto musím teraz pás používať. Mohol sa mi tak imploš posunúť, keď som prsia nemala viac fixované. Preto keď vás baby tlačí teraz podprsenka po opke, je to len dobre, vydržte :-))

Liliana65

cheeky

To znamená, že si bola normálne v Ba už? :) tak to je super, hlavne nech sa dobre hojíš a nech je to všetko ok :) a ako videla si sa? čo hovoríš? :)

sue33

nadranka
ako si davas ten pas na kriz? netlaci ta to prsko ked ti ten pas man tlaci zo spodu? ja si ho davam tiez a mne sa to stale tlaci do tej jazvy. kolko si ho uz davas a kolko ti to kazal davat ?

nadranka

toryka

Ďakujem ;-) No jasne, dávam si ho, ale nie iba na noc ako dr. hovoril, lebo sa mmi zdalo, že to moc nepomáha v noci tým, že ležím. Tak ho dávam aj cez deň a tým je to myslím lepšie, ako na to pôsobí gravitácia. Ale rozdiel ešte vidím, ten pravý prsník mám okrúhlejší zvrchu.

toryka

nadranka

mas ich kraaasne :)a ja uz ani rozdiel nevidim, ty ano?? podla mna ti ten pas velmi pomohol. este si ho davas??