Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janica25

strangemili a ty mas kedy termin a ides k cervenovi?a budes mat gulate es?ja idem 12.1 k cervenovi budem mat 350 gulate es VP co bolo najviac ze mi da no tiez rozmyslam ci to nebude malo.tiez som prekvapena ze dava hned take velkosti ze 400.ja som bola na konzultacke vo february zeby sa zmenil vo velkostiach a dava vacsie.tiez rozmyslam a pooperacnu podprdu ti napisal aku?

tomasova

angie
len moj telefon robi strasne fotky,inak to je krasna zelena....a ako vidim tak si sa aj ty rozbehla s fotkamy...parada...a v tom tielku vyzeras super...

tomasova

angie
dnes som bola v blave a kupila som si bielu a lucinke ruzovu,je to sportova podprda,mali viac farieb...ale este ostavam pri tej nasej ohave...

janica25

strangemili a ty mas kedy termin a ides k cervenovi?a budes mat gulate es?ja idem 12.1 k cervenovi budem mat 350 gulate es VP co bolo najviac ze mi da no tiez rozmyslam ci to nebude malo.tiez som prekvapena ze dava hned take velkosti ze 400.ja som bola na konzultacke vo february zeby sa zmenil vo velkostiach a dava vacsie.tiez rozmyslam a pooperacnu podprdu ti napisal aku?

janica25

strangemili a ty mas kedy termin a ides k cervenovi?a budes mat gulate es?ja idem 12.1 k cervenovi budem mat 350 gulate es VP co bolo najviac ze mi da no tiez rozmyslam ci to nebude malo.tiez som prekvapena ze dava hned take velkosti ze 400.ja som bola na konzultacke vo february zeby sa zmenil vo velkostiach a dava vacsie.tiez rozmyslam a pooperacnu podprdu ti napisal aku?

strangeemily

rita149

jaj ja ze sa ides dohodnut s doktorkom na dalsi krat:)mne uz sibe normalne opku mam az na buduci rok a raz sa tesim na tie moje,raz zas rozmyslam ci by sa nedalo aj viac dat jaaaj uz mi aj priatel povedal ze nech to necham tak ze ak tak ze pojdem o dva roky zas:D mam normalne stavy ze ja este pojdem pred opkou na debatu:)no uvidim co bude...neni to malickost ako napriklad si ist kupit nieco na seba a citam ze vela zenusiek tu stresuje ake si ma dat:)

bimbi

Cicimici
Drzim palceky na zajtra, uz si sa dockala.. Vela stastia :)
Babulky
Vsetky co mate cerstvo po opke, gratulujem, vitajte ceckane!!!!
Skore zahojenie!
Habibi
Urcite ti bude 270 malo!!! Chod aspon na 320-350 ked sa bojis velkosti, ver mi ze prska velmi odpuchnu a potom co, pojdes znova?