Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sifonka6

Ahojte kocky,
Potrebujem radu.....mam ist na opku... Len stale vaham nad velkostou....som nizka len 158cm a 55 kg...
Mam asymetriu ..no a Dr. Som povedala, ze chcem velke prsia len sa teraz bojim aby to nebolo moc....
Navrhol mi 420 a 355ml... A ze nech skusim ponisit tie ryzove vrecka a uvidim.... No najprv som si dala napln podla Dr.
A teraz mensie....
A akosi sa mi vidi ze i to menej je dost.... Bude sa to vkldat pod zlazu...
Kocky ja sa bojim, ze tie vacsie by posobili vulgarne... Fakt mi z toho uz sibe, chodim od piatka po dome s ryzou v podprde....
Prosim poradte, foto pred v galerke mam...

zuzanab17

MULATKA

Ja mám 178 a 67 ja idem mať 545 anatomy vysoký profil,eurosilicone.
Na opku idem 31.5. Dr.Červen
Ja som chcela anatomy lebo vyzerajú prirodzene, aj keď na niekom sa mi páčia aj gule ;) ;)
Ty ideš ku komu?

tina691976

izabela294
ja si myslím že to nemusí byť o šetrení sa ale je to asi doliečovací proces ved je to cudzí predmet ktorý sa musí zžiť s telom ,čo bolí to prebolí :) hlavne že su pekné a robia nám radosť

Izabella294

Tina a henka88
Dakujem Vam :) Hadam sa to da do poriadku,ale je to neprijemne,clovek uz bol uplne fit a teraz toto :( Musime sa asi viac sestrit.

slniecko83

Tina691976

Vsak to ze pred opkou boli v rovine a teraz toto proste nechapem. Kebyvsa urovnali bola by som rada.

Cuculka

Ja som zatial 3 mesiace po opke a prava bradavka je citliva na dotyk boli ma ked sa jej dotknem

lucynka7777

ahojte baby, môžem Vás poprosiť o fotky pred a po... mam pred operaciou... doktorka mi poradila 300 ml alebo 325 a neviem sa rozhodnuť... veľmi by ste mi pomohli ... ďakujem

henka88

cuculka
ahoj, ja som len 2 mesiace po a cítim to zatiaľ rovnako ako ty, no dúfam, že to prejde. Ale možno to chce ešte čas u teba a do toho roka sa to možno navráti. Držím palce! Inak sme od toho istého dr. ;)

henka88

Isabelle294
ahoj, ja som 9 týždňov po a už som nemala žiadne bolesti, ale asi pred týždňom sa mi tiež vrátili. Keď ráno vstávam, tak dosť výrazná bolesť v ľavom prsníku, až musím byť opäť opatrná. Cez deň nie, to ma zas trápi pravé prsko, ktoré ma nepríjemne ťahá z vnútornej strany. Či je to ok neviem, budem to riešiť s dr. Takže nie si sama a možno to nie je nič vážne :)

henka88

elle
ahoj, ja mám 176 cm tiež, vážim 55kg a mám 375 ml. Som 9 týždňov po a môžem povedať, že sú tak akurát do ruky. :D nie sú určite veľké a myslím, že sú asi aj menšie ako si poslala obrázok :)Ale som spokojná. Pod prsiami mám 75 cm. Čiže tých 320ml ti spraví asi o dosť menšie prsia. Mne dr. pred opkou navrhoval 315 ml a som veľmi rada, že som s tým nesúhlasila. Držím palce, nech správne vyberieš a nech ti to dopadne všetko dobre!