Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

Question

Ahoj, ja mam 460ml okruhle a mensie by som nechcela, neboj sa, budes v nich super vyzerat, len pekne pocuvaj doktorka :) kolko mas kil a vysku?

question

juuj zacala som pozerat galerku ,no budem mat co robit , ale bojim sa, ze ak najdem babu podobnu mne, a 450ml okruhle, profil neviem, mam napisane ES 81..- tak sa zhrozim, ake velke kozy to budu:) ja som hccela take prirodzene trojkyyyy

question

juuj zacala som pozerat galerku ,no budem mat co robit , ale bojim sa, ze ak najdem babu podobnu mne, a 450ml okruhle, profil neviem, mam napisane ES 81..- tak sa zhrozim, ake velke kozy to budu:) ja som hccela take prirodzene trojkyyyy

olivka21

Tara
aj ja som chcela gulate,ale ma hned uzemnil,ze neexistuje,ze by som mala efekt dvojitych prs a ze by to bolo komicke...ze na taketo prsia ake mam,jedine anatomy. Ale ako pizeram tboju foto,ty ich nemas ovisnute,tebe by mohol dat gule kludne

tobian

question
noo ved to som si vsimla ze si nejako ponocovala,ja sa tiez velmi tesim,ale aj bojim,to asi patri k tomu
ja si davam naraz aj nos robit tak snad to dobre dopadne

question

tobian,
ved som ani poriadne nespala kvoli implosom:):)a jasne ze si to vazim:)ja som sa ho hned pytala ze kde mozem mat najskor termin, ze by som chcela opku n jar a on ze noo vo Zvolene by sa mozno este dalo..a dalo:)
strasne sa tesim ked sa dostanem do galerky:)

tobian

question
jeej tak to je super,tak co sak vazis si to,ta ne :-)
aspon ti to rychlo uleti,ja to mam uz za par a cakam nieco vyse roka a cely cas to mam v hlave kazducky den,tak nech uz to je lebo mi prepne uz z toho chii.
Zvolen mas blizsie,lebo aj ja ale idem do BB

question

tobian.

no nejakym zazrakom sa nado mnou zlutoval a mam termin uz 10.4 vo Zvolene:)aj sestricky mi vraveli, ze si to mam fakt vazit, ze ma dal tak skoro:)

tobian

question
aj ja idem k Mudr. Cervenovi a tiez som bola vyplasena zo 410ml,ale teraz sa mi to uz blizi a za ten dlhy cas mi to preslo hlavou a nechavam to na neho,uvidis kym pojdes na to tak sa rozhodnes :-) kedy mas termin?

question

baby dnes som bola u cervena na konzultacke,a dal mi ze od 400ml vyssie a ze dajte 450okruhle. v tom soku som aj suhlasila:)eurosilikony, ale netusim aky profil. mne sa to zda strasne vela, poslala som aj foto fo galerky, tam budem studovat fotky. inak v blave mi povedal iny doki ze 320, mooozno 360 anatomky.. ale chcem ist ku cervenovi , ale asi pojdem este raz pred opkou si overit tu velkost.. a snazim sa citat minimalne 300stran dozadu, ale tomi este potrva, kym to preluskam:)