Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

rita 149
Jaj si zlata ja sa aj tesim ale aj bojim...ale nejak to budem musiet zvladnut ked som sa uz na to dala.uvidim ci to bude aj pre mna pekne obdobie, dufam, ze ano...
baby k Cervenovi potrebujem aj sono prsnikov v papieroch to nemam.

misaela

kvet11
možem sa spytat ake podprdy teraz bezne nosis? s kosticou, či bez? push up -ky asi nie, kedže mas okruhle a krasny dekolt aj bez nej
dufam, že vdaka opke už budem chodit len v tych lahuckych latkovych, nevystuzenych, bez kostice a uplne najlepsie v lete bez :)))

ewel007

tomaška kavetinka

jasne kočky stretko platí 13teho veeeeelmi sa teším :)
platí kaviaren ako minule Mlyni o 12h či?

rita149

tak takto pred rokom som sa uz nalievala litrami mineralky lebo zajtra ma cakala opka :-)
baby zavidim čo mate este len pred opkou, caka vas krasne obdobie, aj ked zozaciatku trosku bolestive.
mne takto pred rokom napisala davidoff ze sa môzem len tesit ze mam pred opkou a na vsetko po opke čo bude, a je to tak!

kvet11

misaela

ja som ani nečakala že ich budem mať tak pekne pri sebe po opke som mala dosť veľkú fugu medzi nimi ale ako sa usádzali tak sa mi krásne dali k sebe čo som veľmi rada, ja som aj doktorovi na konzultačke povedala že nechcem mať veľkú medzeru lebo kamoška má ale mi to vysvetli že on to neovplyvní záleží na tom pokial ho pustí sval a som rada že to je takto mám ich teraz ako keby moje :) ale aj tvoje keď sa usadia podľa mňa budú krásne pri sebe :)

eelle

kartu sme nepotrebovali len papier zo sona pŕs a to bolo všetko... a kedy máš operáciu už som zabudla pri toľkých informáciach :)

tomasova

kvetinka
vsetko ok,mam prelepovat a nosit ten otrasny stahovaci pas lebo som mala opuch na lavom.ale uz to prechadza...tak potom napis po kontrole.

misaela

kvet11

ja mam ES od Dr. Červeňa :) v stredu to bude prave mesiac od opky. vsimla som si že ich mas velmi pekne pri sebe, ale to asi prirodzenym tvarom tvojich prs

nikuska124
to ti velmi neporadim,hladala som zatial iba v H&M a tam som nasla len 75C, čo mi je zatial male,D len s obvodom 80, čo mi zas je velke :)
kupila som si aspon sportovu v Skiny. hlavne sa mi este nechce velmi kupovat kym sa mi neusadia, aby som ich potom nevyhadzovala lebo budu velke :)

eelle

babyyy ja sa uz tak strasne tesim, dnes prvy krat citim ze uz to chcem mat za sebou a neviem sa dockat, uz aj hrdielko je pomaly v pohode :))) ja sa nemam ani komu pochvalit lebo nikto to nevie skoro, tak to pisem sem vam... som zvedava kedy zacnu stresy :D inak tie co ste boli u mladeka, potrebujem mat aj kartu?

kvet11

tomasova

máš ich krásne už teraz oni sa stále menia aj tie moja sa mi zdajú byť už úplne iné ako keď sme mali posledné stretko ono je to ozaj asi tak že po tých troch mesiacoch sú už ako keby moje odjakživa sa tak prispôsobia ....

ja sa chystám akurát na kontrolu mám dnes 11:45 tak som zvedavá čo mi doktor povie. a ty už si bola na vybratí stehov však? čo hovoril doktor všetko v poriadku?

tomasova

kvetinka
aj ja sa tesim velmi,aj ked ich nemam este uplne tip-top....ved uvidis,otrcim sa vam tam...
TARA
o kolkej mas konzultacku??kludne pridi,aj ja som bola na ich stretku a bola som tam sama bez kozi,lebo som chcela vidiet nazivo ake su tie velkosti a to je najlepsie...tak 13 ta cakame..