Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

eelle
super moja, tak sa tesim s tebou! inač aj mne sa stalo ze sme sa s dokym pri prvej konzultacii nerozumeli a kazdy rozpraval o svojom, preto je najlepsie ist na druhu. Som rada ze uz si kludna a spokojna. Kedy ides?

ivava

Fekynka
nejak to musime zvladnut...kedy ze ides ty?? ja len dufam ze sa mi ta operacia nezrusi musim len pozitivne mysliet...
Baby myslite, ze zvladnem aj ten nos aj prsia naraz???ja sa toho obavam...nebudem sa moct hybat a este aj dychat...

lilabmw

eelle

to je normalne ze si nedostala ked dietujes hormony mas pomylene ...ked sa das do normalu tak sa ti to upravi.Mne tiez meskavaju a tak ,chod na vyvolavacku

Kim

eelle

amenorea podla mojich informacii a konzultacie s internistkou by nemala byt dovodom k neuskutocneniu opky;), snad ta to potesi... hoci netreba zabudnut, ze co zariadenie, to ine podmienky

Kim

fekynka

Zlatko zvlaaadnes to v PP aj bez luny, nemaj obavy moja;) budeme ti drzat s babulkami cicimici , ivavou, palceky :)

cicimici

predoperacne dopadli super, idem si uz pre papiere 8-) a urcite aj vam;), najma nestresovat babiky;)! a dovtedy sa maximalne opatrovat, vela vela ovocia, vitaminkov, cajicku kedze je take blbe sychrave pocasie

olivka21

ciaooo moja prepelicka, tak toto by som ti teda ani nahodou nemohla urobit, ved kto by potom napiekol tie vianocne kolaciky?!?
hm, vypisovala by mi tu potom cela tvoja rodinka:D... nestacil tu moj skandal spred tyzdna??:)))

Zlaticko ja uz musim ist, jedine zeby zasiahla vyssia moc:) mam to v diari total vybookovane, snad to vyjde, lebo vo februari nas cakaju s drahym mojim nejake tie plesy a uz mame booknutu cestu napriec USA, uz to nechcem menit
tesim sa moc moooc
cmuuk, no a co hovori na sizer tvoj drahy?

mahulienka

krasna vila, kde si? nezavialo Ta?;) sup sup prosime si nejake foto zo svahov 8-)

babika3838

Ahojte kočky:) Aj ja by som sem rada prispela svojou skusenosťou a pocitmi so silikonmi. Asi ako každá z Vás, tak aj ja som si chcela vypočuť viacero názorov a prejsť viacerými odborníkmi. Nakoniec som sa rozhodla pre pána doktora Juraja Paliatku. Už pri podaní rúk som vedela, že to je "ON" človek, ktorému sa zverím do rúk:))taký ten pocit dôvery, ktorý som u iných nemala. Inak perfektný odborník s ľudským prístupom a navyše neskutočne dobre vyzerajúci:)a aj o to bola celá konzultácia príjemnejšia. Ja som chcela prsia čo najväčšie kedže dakedy dávno som také mala(nakoniec sme sa však dohodli, že počas zákroku sa skusia rozne veľkosti a pán doktor uváži, ktorá je najlepšia)Mám výšku 176, 60 kg a okrúhly implantát 410 ml čo vyzerá uplne krásne. Celý zákrok dopadol úžasne. Nemala som skoro žiadne bolesti, len v deň zákroku. Vobec žiadny stres pred operáciou a to aj vdaka lekárovi ktorý skutočne dokázal povzbudiť a upokojiť. Po zákroku mám už dva mesiace a prsia vyzerajú nádherne, som takáá spokojná:)) Keby som mala znovu podstupiť nejaký ten estetický zákrok tak moje kroky vedú určite k nemu. Už len hľadať čo na sebe ešte vylepšiť:))

P.S: Ak by niekto chcel pokecať, vidieť foto kontaktuj ma na pokeci pod týmto istým nickom:))

kvet11

TARA_

ja ešte nemám deti tak som tiež zvedavá ak raz budem tehotná aké mi ostanú potom prsia ale pre istotu si len tak v duchu hovorím že potom po deťoch pôjdem na druhé nechcem sa utešovať že ich budem mať aj potom také super ako teraz nech som neni sklamaná ja sa nato radšej pripravím už teraz :)))

super aspoň budeš počuť dva názory a uvidíš aj kto ti čo povie a aký dojem na teba spravia... ja som bola v auguste a mali v tedy 25% zľavu na prsia tak som ušanovala 300€ aj to poteší aspoň som mala na výdavky keď som bola PN :)
a kedy ideš na konzultáciu?

eelle

nemusíš mať obavy ja som tiež nemala menzes pred operaciou asi 3-4 mesiace , začala som sa liečiť na štítnu žľazu a tie lieky mi rozhadzali organizmus a hneď po opke som dostala aj menštruáciu asi mi ho tam zas napravili sa stale smejem :))))) a odvtedy už mám stále takže neboj sa nebude to problém pre ktorý by ťa nemohli operovať je to asi s tej diéty alebo možno si aj trošku prechladla.....

cheeky

Liliana65
ahooooj,no v tej BA stale nieje,vraj to vidi az tak na januar,ze caka stale na nejake papierovacky.Boooze ani mi nehovor,ked si predstavim,ze uz dnes by som bola doma aj s prsiami tak mi je do placu:-(Ale s dr.som pisala a povedal,ze si mam nasadit nejaky strepsils a pit cajiky a v piatok by som mohla ist:-)Tak sa poctivo kurirujem.A ty ako sa mi mas?Prska posluchaju?Na kontrole si u neho bola?