Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Angie
Velkostami a rozmermi sa neriad,musis podprsenky skusat.Tak isto ti nepovie nikto aku mas velkost prs,pretoze pre niekoho to budu trojky,pre niekoho tri a polky.Ja ked som bola po prvej op som nosila pri obvode cez prsia 91 cm a pod 72 podprsenky C-D.Doktor mi vravel,ze mam plne 3,5 ale ja som tam videla chabe trojky;))) teraz pri tychto 620 ml mam pid 72 a cez 94 a su mi dobre rozne podprsenky.Kazda znacka ma uplne inu velkost kosika niekde obleciemv pohode D,E a niekde mi je D uplne velke priklad znacka bellinda,oni maju velmi velke kosiky.Takze v skutocnosti to je tak ze vzdy ti bude dobra podprsenka s roznou velkostou kosika.Ja mam teraz podprsenky E,F no ani nahodou nemam prsia 5 alebo nebodaj 6.Maximalne 4-4,5.

angie77

baby vysvetlite mi, mám takú dilemu:

:)) pod prsiami mám presne 72-73 cm a kupujem si aj podprsenky s 75cm obvodom no sedia mi aj podprsenky s obvodom 70cm..som vlastne na rozhraní tých dvoch velkostí
..no a teraz k tej záhade:) podla tabuliek je pri podprsenkách s obvodom 70cm cm pod prsiami a pri mojom obvode cez prsia 90 cm košík D ?
no pri podprsenkách 75 cm obvodom, mi obvod prs 90 cm vychádza na košík B :))

sakra tak akú velkost prs budem mat? :))) nemyslím košík podprsenky ale velkost prs od 1 do 5 :))

angie77

mravcadlo1

držím palce na pondelok, prajem teraz čo najmenej stresu a potom čo najmenej bolesti.Zvládneš to neboj :)

eelle

babenky, cez tyzden som bola u mladeka este na jednej konzultacii a zrejme musim odvolat vsetko co som pred tym nanho povedala.. bol naozaj strasne mily, ako vsetky pisete... a s tym ze mi povedal ze to nebudem mat take ako chcem- tak to sme sa nepochopili, lebo on si myslel(neviem preco) ze mi bude robit rez len okolo bradavky ze viac nechcem, ale povedala som mu ze aj vertikalne kludne a potom povedal ze potom sa to bude dat tak :) zrejme ked som bola na 1. konzultacii tak nemal svoj den, aj on je len clovek.. ale konecne sa aj ja mozem tesit :)))

fufu

znama bola na tom zakroku kam ides, a zevraj to bolelo ako neskutocne silna svalovka a jeden den stipalo :)

kvet11

TARA_

ja som mala tiež v pláne ešte aspoň jednu konzultačku a ostala som nakoniec len pri tej jednej :) chcela som ísť na súkromnú kliniku a nie do nemocnice a klinika Avelane sa mi pozdávala hneď ako som ju našla na nete a prečítala si o nej bližšie informácie a doktor Mládek sa mi pozdával tak som si hneď dala aj termín operácie a vôbec neľutujem. veď uvidíš aký spraví dojem na teba :) a ty už máš aj detičky asi že?

tomasova

no micka prsia ukážkové úplne iné ako na prvej foto počkaj v lete to ešte len bude nálož :)

fufu

mravčadlo1
budem držať paste, určite to dobre dopadne. Ježovitová je skúsená. Dnes som ju videla v telke, tuším v Reflexe

mravcadlo1

fufu ja sa nebojim bolesti lebo uz mam za sebou viabej op. Brucha a tento rok mi brali aj vajecnik skor sa bojim aby mi to pekne urobili. Ja nemam previs len ako som schudla 25 kg tak sa mi brutal povolila koza a to denne cvicim s trenerom a to uz neurobim. No mne to bude tahat hore aj dole tak som zvedava

fufu

mravcadlo1
čítala som príspevky od viacerých báb, brucho vraj zo začiatku štípe, ale iba chvíľu. Ja mám za sebou dva cisárske a to bolo určite horšie- svaly, maternica. Aký veľký zákrok budeš mať na bruchu? Ja kožný previs. Ježovitová mi navrhovala iba liposukciu.

nanka

ivava

ja idem az v juni, ale pevne dufam, ze sa mi to posunie skor, aj ked velmi tomu neverim...no tak som potom zvedava, ako sa rozhodnes, ci pojdes aj nos aj prsia. lebo aj ja sa tak chystam. sice nos uz mam raz urobeny, ale nie vsetko sa uplne podarilo, tak to chcem este opravit. tak budem zvedava ako sa to bude dat zvladnut spolu