Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

ewel
ty si presne baba na to stvorena aby si mala velke kozy,budu ti brutalne svecat a budu na tebe super..uvidis,budes spokojna a krasna...

ewel007

tomaska

ach zlatík môj zlatý, dakujem ti moooc si pokladík :))
neboj všetko preberieme na kavičke :)
moje zlate toto ešte vydržkaj s tým pasom a zachvilu vytasíš kozy ven :D mňa zase čaka ta super sexi podprda :D
inak neviem na čom sa dohodneme, som tiež zvedava, dokimu dôverujem a vie že som náročna na velkosť ale samozrejme že to nechcem prehnať, nad 700ml určite ee, tiež su tam predsa len rizika a bojím sa aj poklesu, mne sa tak páči ta Zuleko a pritom tie imploše nie su až ovela väčšie odo mňa podla rozmerou ale na nej vyzeraju brutalne a obrovsky a to by som chcela aj ja :)

tomasova

ewelinka
aj ja sa tesim,tak pufam ze sa mi nieco nepototo ako sa to stava...ale neviem sa dockat jak pokecame...a to mas uz buduci tyzden cicka,tak to som velice zvedava na com sa dohodnete...viem ako velmi to chces a drzim ti strasne palce aby ti to dopadlo presne podla tvojej predstavy....

ewel007

tomasova

perfektné su a jaska, pôjdeme na lov 13ho :))
moje zlate, len to pekne vydrž ty ceckaňa, ved vieš pre krásu sa trpí :)
idem 6.12 na kliniku taka predbežna konzultacia :))
už sa na Vás baby teším velmi na všetky :)

tomasova

rozalka
dakujem pekne...
ewelinka
obe su z goldenpoint,su brutalne..nasla ich v blave lucka...ale este som ich nekupila,este mam cas na take podprdy..stoja 40e..aj v mlynoch je ta predajna tak pojdeme tam kuken toho 13,ne??ale ak tam pojdes skor tak ich tam omrkni ci ich maju...a ako sa mas???ja musim nosit taky pas cez prsa,neprijemny je..

lilabmw

Monitaaa

moj priatel reagoval uplne rovnako na tie push up dvojite ze to co su za hupky ze tiez pekny ojeb pre chlapa da dole podprdu a plocha :-)

Rozalka

Tomasova

máš ich brutálne... uplne inak vyzerajú ako po opku... veľmi pekné...

Angie77

ako sa máš??? nevidím ťa tu... dufam že všetko ok...