Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Ahoj BIMBI, máš ich fakt krásne. Ak môžem, chcela by som sa Ťa opýtať, že kedy si po opke mohla fungovať, myslím tak pracovne napr. kancelárii a či sa tá podprsenka ta schovať, aby to nebolo vidno, lebo som v galérií videla a pôsobia na mňa dosť hrubo, Ďakujem za info.

misaela

nadranka

mne Dr. povedal po 3 tyzdnoch na chvilu s kosticami.
o pušapke sme sa nebavili ale asi mas pravdu, po 3 mesiacoch už ma byt všetko na fest prirastene tak potom už sa asi može
ale ja sanjviac tesim na leto celkom bez podprdy :)

misaela

nadranka

no ja som si dnes skusala nejake normalne podprdy a myslim, že pušapky už potrebovat nebudeme :)
jedine ak by sme fakt chceli z nich obrkozy :)

nadranka

misaela

Tak máme totálka to isté :-)) Ja som chcela 350 ml, ale dobre že ma doktor prehovoril :-) Ani moje nie sú veľké, ani malé, také akurát. Som zvedavá, čo nám pushupky urobia :-D

misaela

nadranka

mam presne to co ty - eurosilikony, VP, 400 okruhle cez pazuchy :)
mne najpr doktor povedal 350 a o pol roka 450 ale mne sa 400 zdala zlata stredna cesta. a som spokojna, pod oblecenim nie su take napadne ale ked ich vyberiem...:D ved sama vieš :)

nadranka

Tak si dlho kojila a prsia si mala veľmi pekné, aj napriek takej záťaži :-)
Áno, všimla som si, že to máme rovnaké, a ty máš vkladané cez pazuchy? A aké, ES?

misaela

nadranka

ano kojila, dvoch krpčekov, každého vyše roka. a len co som skoncila objednala som sa na konzultacku :)
teraz som pozerala, že mame rovnaky imploš, ale ty si stihlejsia, takže tvoje vyzeraju väčšie :) a su velmi pekne

nanka

ivava,

tak citam,ze sa ti to blizi. dlho som tu neprispievala, lebo som to tu mala stale zablokovane neviem preco. ides teda spolu naraz aj s nosom? lebo ak si dobre pamatam, ze si aj nos spominala... a ides do BB k dr. cervenovi? dufam, ze aj ja budem mat stastie a zavolaju mi skor