Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikuska124

toryka

tak super som rada, ze ti to tak dobre dopadlo, ked si mi povedala, ze dufas ze ti to nebudu rezat tak si ma vystrasila. tak uvidim budem cakat ja do toho 13.

toryka

nikuska

takze bola som v BB a vsetko je v poriadku, nebolo to co si mysleli, takze mi nic nerobili:)je to taka vnutorna jazva ktora casom zmizne, cca za mesiac. nemusis tam volat kvoli tomu. dr povedal ze mam trosku cvicit s tou lavou rukou ked ma stale boli.

tomasova

angie
ahoj cicka,tak dlho som tu nebola mala som behacky...vcera som bola na kontrole,vybral mi doki stehy a pridal taky pas co budem nosit cez prsia nakolko mam este ten lavy hore opuchnuty tak ten pas mi to ma tlacit a malo by to odpuchnut...je to ale dost neprijemne ked to tak tlaci...mam ho nosit aj s podprdou nonstop este 3tyzdne...strasne...jazvy ze mam prelepovat mesiac len s tym papierovym leukoplastom,podprdu s kosticamy az po 2mesiacoch...

TARA_

rozalka
no uvidim ake budem mat pocity po konzultacii a hlavne ci uz naberiem odvahu. Chcem sa uz aspon niekam posunut :) Ale myslim, ze ako doktor je fajn. Sice rozmyslam, ze pojdem este k jednemu na konzultaciu a uvidim. Zaujimalo by ma aj, ci mi obaja navrhnu podobnu velkost ...

ewel007
ano do Avelane, zatial mam len konzultaciu. Keby si mi mohla dat aspon trochu z tvojho odhodlania, kedze sa uz chystas 2. krat :))) A ty uz mas aj termin opky, ci ides zasa na konzultaciu?

ewel007

Tara ideš do Avelane? kedy máš terín?
aj ja tam idem podtupiť druhu operacie, teda dalšie zväčšenie, bola som max spokojna len ako tu baby vedia mne sa stale mali :))

Rozalka

TARA

nesklameš sa v ňom... aspoň čo tu ženy píšu tak ho veľmi chvália, a aj v galérke sú od neho ženy a veľmi pekné cicimici majú...