Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

Baby, chcem sa vas spytat na nazor.

Mala som vzdy vacsie prsia ako mensie, asi C, potom som schudla na B. Ale vzdy ked som si dala push-up, tak mi to spravilo plny dekolt, bola spokojna.
Po kojeni mi sice zostalo B, ale uplne sa mi stratilo to, co ich vyplnalo.
Najprv som si myslela, ze ak ma zena vykojene prsia, tak su vhodne jedine anatomy, ale tu som zistila, ze niektore maju aj gulate. Podla fotiek v galerii som si urobila nazor, ze ak mala zena totalne vykojene a dali jej anatomy, tak ich ma take poklesnutejsie, co sa mi moc nepaci. Zasa ak nemala zena skoro nic a dali jej gulate, tak to sa mi zasa nepaci, lebo to robi taky umely efekt.
Cize som usudila, ze ak chcem dosiahnut nie uplne umely efekt, ale zasa nie take poklesnute prsia, tak ak mam vykojene s urcitym zakladom, tak by boli pre mna lepsie gulate? Ak by som nekojila a nemala velky zaklad, tak by som asi brala anatomy.
Dufam, ze ste ma pochopili :)

nikuska124

Babenky prosim poradte mi odkedy mozem spavat na boku od operacie? totizto aj ked si lahnem na bok neboli ma nic ,len sa bojim aby som si nejako nezdeformovala implantat, a este jedna otazocka odkedy mozem zacat s behanim???

kvet11

acerka8

Kludne sa nás tu pýtaj čo ťa zaujíma a baby ti v pohode odpovedia každá sme tu potrebovali nejakú radu a vždy sme ju tu našli :) toto fórum je super veľmi pomôže a ak si chceš pozrieť ako vyzerá taka veľkosť pŕs pošli svoje fotky bez tvare na zoznam.sk a napíš tam aj svoj nik aký používaš tu na fóre a zajačik ti pošle heslo ako sa dostaneš do galérie len musíš prispievať aj na fórum :) každá veľkosť je na každom iná dost záleží na výške,váhe,obovode hrudníka pod pod prsiami... ale keď si popozeráš galérku budeš mať aspoň nejaký prehľad :)
a kam ideš na operáciu? budeš mať guľaté alebo anatómi? už sa určite tešíš ako každa z nás sa tešila :)

Rozalka

Angie77

mne neodpúchli až tak, skôr zmenili tvar stým že idú do prirodzena... tie potničky ešte stále mám ale už je to lepšie... dnes som ich už nemala také citlivé, tak dúfam že to už bude lepšie.
Nie, vyberanie stehov ma nebolelo.. len ten cit spodok prs ma trápi, ešte stále ich necítim zo spodu..

Rozalka

TARA

dakujem veľmi pekne. Vyšlo ma 2980 Eur. No ja som chcela anatomické, chcela som čo najprirodzenejšie a mám ich... v skutočnosti ešte vydno že sú dosť napnuté ale ked sval povolí tak dúfam že trošku spadnú ešte, ason dúfam, aj keď aj takto som spokojná...

Tiež sa pripájam že som nič nevedala o silikonoch, profiloch už vôbec, tiež tu na fore sa mi objasnilo veľa vecí...

Acerka8
kludne sa pýtaj na hocičo, dievčence ti určite odpíšu ako aj ja..

Zuleko

a inak baby niekto s atu pýtal minule na tie ipkové látkové podprsenky,čo tu objednávali baby kedysi,tak tie ich objednávali z bonprixu,neviem či ich teraz ešte majú,skúste pozieť.