Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

monny3

Zuleko
prosim ta,tu ruzovu podprdku co mas aky ma obvod?mam kosik E a tiez nemozem zohnat podprdy na obvod 7O a aka je to znacka? pozriem na nete ci nahodou...

rita149

Kim

ja tiez suhlasim z babami Zuleko,angie77.
ja mozem pisat za seba ze ked som isla na konzultaciu som nevedela ani ze existuje stredy a vysoky profil, dokonca som to nevedela co to znamena ked mi doktor napisal velkost a profil, Len na zaklade tohoto fora a otazok ktore sa tebe zdaju nie inteligentne som sa dozvedela čo aky profil znamena a tiez priblizne ako aka velkost vyzera na babach a vdaka tomu som isla este raz na konzulacku a mam uplne inu velkost a profil ako mi na prvy krat dal.
Takze neodsudzuj hned to ked niekto sa o nieco zaujima, ved na to jej toto forum.Keby sme vsetko vedeli a vygooglili tak toto forum nepotrebujeme a nemusi existovat.

Zuleko

Kim
Toto bolo skarede od teba,ved kludne nech sa pyta,nie kazda baba ma vo svojom okoli niekoho kto ma prsia a s kym by sa mohola o tom porozpravat.

fekynka

Cicimici a Kimka
Určite na vas počas opky
budem myslieť a držať vám palce aj na nohách chi...Kimka ide 10 a ty Cicinka kedy presne a ku komu?Ja už začínam stresovat,sa mi o opke už aj sníva.Dúfam,že po opke budeme čo najskôr fit.

angie77

Rozalka

aj ja mám ľavý akosi viac boľavajší a pritom som praváčka :) som myslela že ma viac bude trápiť pravý :)som zvedavá aké ich budeme mať keď odpuchnú, snáď sa moc nezmenšia, nemusli by však? :)))
bolelo to vyberanie štichov?

fekynka

Cicimici a Kimka
Určite na vas počas opky
budem myslieť a držať vám palce aj na nohách chi...Kimka ide 10 a ty Cicinka kedy presne a ku komu?Ja už začínam stresovat,sa mi o opke už aj sníva.Dúfam,že po opke budeme čo najskôr fit.

angie77

Kim

..ale my sa tu takto k sebe nesprávame, aj ked sa niekto spýta hlúpou otázkou, snažíme sa pomôct, ja som sa na začiatku tiež hlúpo pýtala a aj väčšina z nás

acerka8

aj keby existovala len jedna velkost, na každej babe to vyzerá inak a spraví inú velkost prs..dôležité je aký máš základ, akú stavbu tela, výšku atd.

dobré je si pozriet galerku a tam nájdeš také velkosti na rôznych babách

aj ja mám napríklad velkost 370ml ale som len čerstvo po, tak sama eviem aké budú :)

Kim

... sorry, ak si trosku inteligentna... malo by ti dojst, ze 370 bude vyzerat na kazdej inak, ozaj asi nemas paru do coho ides :)

Kim

acerka8

clovek by si myslel, ze baba, ktora sa rozhodne dat si urobit prsia si to najsamprv trosku nastuduje, vygoogli co sa da a potom sa tu bude pytat....

trosku trapne pytat sa tu taketo primitivne otazky, sorry.. ked na to neexistuje jedina univerzalna odpoved!!!