Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

inak veľmi pekná je táto spodne-pradlo.clematis.sk majú ju aj 70E,krásna čipkovaná na obrázku vyzerá nič moc,ale v skutočnosti fakt pekná,len mne bola ltt:-)))tak som nebrala:-)

TARA_

Ja keby nenatrafim na toto forum, tak by som isla prve na konzultaciu a keby mi doktor povedal napr. 370 ml, tak tiez absolutne neviem o com hovori ...
Tu som sa dostala trosku do obrazu, takze sa vobec necudujem, ak ma niekto taketo otazky a tymto chcem podakovat babam, ktore tak trpezlivo odpovedaju.

rozalka
mas ich fakt krasne, presne taketo sa mi pacia. No ja som hlavne zvedava, ci mi doktor navrhne gulate alebo anatomy. Tvoje su krasne a na niektorych sa mi anatomy nepacia. Podla mna velmi zalezi aky mas zaklad. Len neviem ako zistim, co by sa mi pacilo viac na mne :)
Ak sa ta mozem spytat kolko ta u Ocenasa vysli? Inak Arion vobec nepoznam ...

Zuleko

monny
tá ružová podprdka je 70F a kúpila som ju na hlavnej v Košiciach,inak je to tuším značka Clementis,majú aj internetovú stránku kde sa dá objednať takže tu je spodne-pradlo.clematis.sk :-))

monny3

Zuleko
prosim ta,tu ruzovu podprdku co mas aky ma obvod?mam kosik E a tiez nemozem zohnat podprdy na obvod 7O a aka je to znacka? pozriem na nete ci nahodou...

rita149

Kim

ja tiez suhlasim z babami Zuleko,angie77.
ja mozem pisat za seba ze ked som isla na konzultaciu som nevedela ani ze existuje stredy a vysoky profil, dokonca som to nevedela co to znamena ked mi doktor napisal velkost a profil, Len na zaklade tohoto fora a otazok ktore sa tebe zdaju nie inteligentne som sa dozvedela čo aky profil znamena a tiez priblizne ako aka velkost vyzera na babach a vdaka tomu som isla este raz na konzulacku a mam uplne inu velkost a profil ako mi na prvy krat dal.
Takze neodsudzuj hned to ked niekto sa o nieco zaujima, ved na to jej toto forum.Keby sme vsetko vedeli a vygooglili tak toto forum nepotrebujeme a nemusi existovat.

Zuleko

Kim
Toto bolo skarede od teba,ved kludne nech sa pyta,nie kazda baba ma vo svojom okoli niekoho kto ma prsia a s kym by sa mohola o tom porozpravat.

fekynka

Cicimici a Kimka
Určite na vas počas opky
budem myslieť a držať vám palce aj na nohách chi...Kimka ide 10 a ty Cicinka kedy presne a ku komu?Ja už začínam stresovat,sa mi o opke už aj sníva.Dúfam,že po opke budeme čo najskôr fit.

angie77

Rozalka

aj ja mám ľavý akosi viac boľavajší a pritom som praváčka :) som myslela že ma viac bude trápiť pravý :)som zvedavá aké ich budeme mať keď odpuchnú, snáď sa moc nezmenšia, nemusli by však? :)))
bolelo to vyberanie štichov?