Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

tara

operuje najblizsie Levice tam je Mediklinik a konzultacky robi aj v BA a kontroly a take male chirurgicke zakroky ako botox kyselina a tak.

Kim

Rozalka

that' s it! presne si to vystihla:D svata pravda!

btw mas ich krasne a tato galeria to je ako 13 komnata, ktora neda pokoj ziadnej dusicke... a ak ano, tak skutocne len naxvilku 8-)

Rozalka

Kim

v tom máš pravdu že časom sa bude máliť, to verím... človek si na ne skoro zvykne a potom tie fotky tu v galérke... ved hovorím že ešte párkrát pozriem Zuleko a pojdem v jej šlapajách!!!

Kim

cicimici

aaano aano , ale to uletelo ;) xoxoooo ale viac sa tesime, ze?

samoska, ze budeme cakat spravy od teba co a ako 8-)

Rozalka

sue33

neboj sa oni sa usadia, ja jedno mám väčšie na fotke to nevidieť, ale ja vidím, do konzultácie som ani netušila, len doki ma upozornil na to a jednu bradavku nižšie. takže tak ak sa človek na nich díva lepšie tak zbadať ale inak nikto si to nevšimol, ani mama, priatel ani kamošky...

cicimici

ahojte babulky

prosim vas tie co ste boli operovane a bol vam implantat vkladany cez pazu ako dlho ste sa nemohli holit?a ako je to s tym obliekanim po kolkych dnoch budem schopna si obliect tielko tricko a podobne..

cicimici

strangeemily

boseeee uz iba dva tyzdne mna picne uz nemyslim na nic ine..dnes mi akurat volala este sestricka ze mi objednali tie impalntaty..ach jaj uz sa to bliiiizi :D