Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

sue33

tak to sme fakt rovnaké, aj ja som riešila menšie s dokim, vypisovala som mu ako divá, že nech to prehodnotí tiež 370ky som chcela... ale teraz sa teším tiež že sa nedal prehovoriť :-))))

Rozalka

ivava

držím palce na opku aby všetko dobre dopadlo, aby si potom bola spokojná...

no majú zvlástne číslovanie, lebo kamoška ich skúšala ona má svoje 3-ky a boli jej veľké celkovo, a popritom niektoré športové podrpdy nosí až Dčka, mne sú akurát len potrbovala by som tesnešie pod prsami, čiže 36 C... určite ešte pojdem do Madarska pred vianocami, tak povyskúšam, majú rôzne veľkosti a čo som bola prakvapená veľmi pekné farby... ale je to dovoz z anglicka a dosť lacné do 10,00 Eur...

Rozalka

sue33
teším sa na fotky, a inak ich budeš mať väčšie, lebo ja mám 62kg, 175 vysoká, a pod prsami 75, teraz 94 už bez podprdy...

nikuska124

Toryka

tak teraz ako si mi to povedala, som si to aj ja prezrela a mam tam akokeby ma tam nieco tahalo a pod pazuchou tiez hrcku. tak neviem ci pockam do 13 alebo mam sestricke zavolat.

tamiz

Ahojte baby, ja Vás zatial len citam, lebo op mám naplanovanu na april ale pri Vasich velkostiach zacinam depkovat.. mne doky odporucil 410 ml ES anatom, tak som zvedava ako to bude vyzerat.

Sue33
tesim sa na tvoje fotky, mas rovnake implantaty:) Prosim Ta ake si mala rozmery pod a cez prsia pred operaciou?

ronie

Olivka, lucia

Baby to fotky skresluju, nie su az take velke a hlavne ja mam 180 cm takze na mne sa to strati a tiez som mala celkom dobry zaklad. ale ludia co to nevedia tak si to ani nevsimli a dokonca som si skusala svoje stare podprdy a mne je vacsina dobrych a tak som sa tesila na novy satnik a nic vsetko krasne obleciem :)

Lucia 83
kupila som obe v intimisimi v auparku. este taka zlata predavacka tam je ze ta mi vzdy poradi ze nakupim ovela viac ako planujem :)) ale vzdy som spokojna