Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

sue33
len mesiac? super. inak ja som si upravila taky klobucik na kojenie, aby sa jej leukoplat ani podprda nedotykali a zatial celkom v poho ani o nej neviem. neboli a vyzera celkom dobre.
a keby aj zarastla, neva, dam si do nej spravit piercing a bude :)

ivava

Baby mne sa to uz blizi idem 8.12. do Zvolena ide este niekto??????Fuuuuu
Rozalka
Aj ja som si kupila take podprsenky Lonsdale dufam, ze som kupila dobru velkost...
Baby gratulujem ku krasnym novym prsickam...

kvet11

evi22

potom daj vedieť či ti tiež vytiekol odtial hnis.... ja som si prelepovala so silikónovými náplasťami dva mesiace po vybratí stehov ty si to maš ako dlho prelepovať? a kde si bola operovaná a ake maš prsia?

misaela

sue33
ahoj, mne tiez dr. cerven opravoval vpacenu bradavku. som tri tyzdne po. nevies ako dlho si ju musime chranit aby na nu netlacila podprda a nezarastla nazad?

sue33

rozalka
foto pridam, len mam este prelepenu jednu bradavku, pretoze mi upravoval vpacenu bradavku . takze musim prelepovat.

Rozalka

super potom...a ako sa máš??? kde si bola ? kolko ml? u koho si bola? už som ťa našla v galérke,potom nahoď fotky...