Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Rozalka

to máš pravdu moja, ja sama teraz vidím, že keby mi tam toho narval viac, tak neviem ako by som to znášala a som rada že som nedala väčšie, toto si stále vravím od opky

inak máš ich krásne, nádherne ti sedia k postave, zdajú sa byt omnoho väčšie, vôbec nie na 390 ml, ale minimálne 450:) čo Ti povedal doktorko na kontrole? už si mala spršku? už niečím podlepuješ?

skoricka

angie

fuuuuha, no moja, asi kazda z nas to mala take tazke, ale po tych troch dnoch to bude stale len lepsie a lepsie, uvidis...ja som styri tyzdne po a uz ani neviem, ze som bola na op, nemam ziadne bolesti, takze vyckaj casu jak hus klasu :D A k tej ceste, tak ja som sla z NR do KE a mala som tiez dost, cicky som si celu cestu drzala a na benzinke pila flector :D Som sedela uplne vzpriamene, lebo kebyze som si kus dala nizsie sedadlo, ta vsetko citim a hlavne tie zakruty...A pas si ja uz davam, sa nema davat polroka? To som nepocula o tom nic...Drz sa! :)

Rozalka

Angie77
mojko tak to mi je veľmi ľúto, že až takéto stavy máš, bože môj... držím ti palce aby sa to zlepšilo... neboj bude dobré... len potrebuješ čas! Aspoň vidíš že ti fakt dal max čo mohol. No pásy ani ja nepoužívam, mne nedali papier, ale myslela som si, že nie je to bezpečné. Nosím zo sebou kopiu lekarskej správy, keby dačo tak im to ukážem. Ešte raz drž sa a odychuj... nepíš ani tu, ozveš sa keď už budeš na tom lepšie!!! cmuky

angie77

inak cestu domov cez Donovaly som prerevala bolesťou, no niečo hrozné..a to manžel chudák už nevedel ako tie jamy obchádzať keď videl čo mi to spôsobuje...a ešte horšie ako jamy boli zákruty

angie77

Ahojte babule

tak konečne sa ozývam, som naozaj v poriadku, len tie bolesti sú väčšie ako som čakala, dnes je to tretí deň po opke a bolesti mám stále rovnaké, nechápem to...som myslela že to budem lepšie znášať, mám vysoký prah bolesti,prežila som pôrod bez problémov a kriku, obličkové kamene, tak som si myslela že toto nebude nič také hrozé....mýlila som sa, nemôžem sa skoro vôbec hýbat každý pohyb mi trhá hruď,môžem len plytko dýchat, je to akokeby som mala obojstranný zápal plúc spojený s infarktom..najhoršie vstávanie z postele a spätné lýhanie, je mi do plaču už dopredu ked sa mám postavit...chodím ako nejaký postih skrútená nejakým divným krčom lebo sa neviem vystriet...baby tak takéto som to naozaj nečakala.
Baby nikde som tu nečítala, to ohladom pásov v aute, ked mi to vraveli na klinike tak som na nich kukala ako puk, že nemôžeme sa zapínať do pásov a najlepšie pol roka, dali mi aj taký papier pre policajtov, keby nás náhodou zastavili...tak ale toto som vôbec nevedela, nepísali ste o tom na fore :)

Rozalka, tomasova...dakujem babulky moje, že ste tak na mna mysleli, ako sa máte vy? ešte máte bolesti?

Zuleko

Monita
Ja mam presne tiez nizsie polozene prsia,pri prvej opke som si implos necitila,ale tu po tejto kedze mam velky implos tak ho citim cely.

Monitaaa

Zuleko
my zeny sme na seba az privelmi kriticke... Ale sa nesmejem, lebo ja ked priberiem dve kila, nie je vacsej katastrofy na svete :D :D :D No ja si ten implos tiez zo spodu cely nahmatam hoci mam maly... ale ja som mala prsia celkovo nizsie polozene ako niektore baby tak mozno je to aj tym, vlastne sa mi vidi, ze vela vysokych zien maju prsia troska nizsie, aspon ked budem stara baba skakat s tymi implosmi nevybiju mi zuby :D

Zuleko

Monita
To si ma nevidela holu,vadi mi,ze nemam pevnu postavu a robi sa mi brucho a faldy na bokoch a to vazne.A co je najhorsie nemam vobec pevnu volu cvicit a lubim papat;(No budem to musiet zmenit,nie len pekne velke cicky mat ale aj postavu;)) tak mi stale prizvukuje frajer a ma pravdu.Ked mna tie posilovne akosi nebavia.No a co sa tyka implosu,ja si ho z dola citim uplne cely,ale nevadi mi to vobec;)

Monitaaa

tia
no ja som si tvoje fotky prezerala často pred opkou, lebo mam taky implantat ako ty, tiez v chirmede ale od Magda a pačili sa mi, aj mne to urobilo Dčka.
Zuleko
ty načo ides kupovať novu postavu? veď si jak prutik s mega kozenami a kilometrovymi nohami :D Chcela som sa ta este opytat, ty asi nemas tiez vela podkozneho tuku na prsiach... Asi po kadial ti sval prekryva implos ? tretinu? polovicu? Ten spodok citis? alebo čo si tam nahmatas