Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

no mne nedali ziadny kontakt na kliniku, a som si povedala ze to skusim cez obvodnu a normalne cez poistovnu, som im povedala ze idem na operaciu krcovych zil a v pohode, dali mi termin :-)) Nechcem to zakriknut zatial, som objednana tak snad to vyjde cez poistovnu, platim im dost, chora som nebola ani nepamatam, tak snad si to zasluzim :-) Viem ze to stoji cca. 140€ ked si to platis sama :-/ co je dost
Takze ty si im ukazala ten papier so potrebujes ake vysetrenia, alebo tieto vysetrenia sa robia standartne pred kazdou narkozou? Nevies?

nataša548

elle, nie cez obvodnú ale cez kliniku.Bolo to na jednom mieste a za 2hodky hotovo.Síce všetko som si platila /inak doť drahé/ ale nemusela som sa nikde objednávať a vyčkávať.Výsledky z krvi budú okolo obeda tak som zvedavá.Vôbec netuším čo z nej všetko zistujú.A dosť sa toho bojím.Sono, EKG,rontgen pluc,tlak všetko ok.Dúfam, že to vyjde.Ty nemôžeš cez kliniku?

henka88

tomyum1
ahoj, dúfam, že ťa tu zastihnem :) chcela som sa ťa opýtať, keďže máš viac skúsenosti ;) že ako dlho ti tie prsia mäkli a stali sa pohyblivými. ja som 2 mesiace po opke, no a pravé mám stále tuhšie, ľavé je tak na 75% mäkké :) A pri každej opke si to mala rovnako s týmto vývojom? ďakujem. a inak pekné prska máš veľmi :)

nataša548

Ahoj yanka8, práve som sa vrátila z predop.Zatial všetko o.k.Ešte čakám na výsledky z krvi a moču,ale tak už dúfam,že budú o.k.aj tie.A na opku idem v utorok do Nitry.Ty máš termín kedy?Tak sa teším ako malé decko.

elle

baby dakujem za odpovede :-)
No ja som volala internistovi Mudr. Ondrusovi, ze ci mi spravia vsetky tie vysetrenia, co mam napisane v papieroch, tak som to spustila ze Rh faktor, Quickov test, ty kokos a sestricka ze ano, ano.. ano my vam to vsetko spravime a surovo mi zlozila telefon!! To co je?! No a k serologii som sa nedostala, ci mi spravia aj HIV, hepatitidu C a EKG. Co tam mam este raz zavolat? Ako sa takto mozu chovat k ludom? Som tam objednana 16.5 a opku mam 21.5 :-/ Co teraz mam tam ist osobne? Ako by ste to riesili vy?

rose59

Mulatka .. Pozri si v galérií Lucy1900.. Ma 515 podľa mna najkrajšie prsia ma ich velke no prirodzene .. Ku komu ides? Ak dr.Cerven vsetko ma v oku verila som iba jemu ..

Izabella294

Sandritta,dakujem,upokojila si ma :) Chcem sa ta este spytat-po tych 6 tyzdnoch ma este obcas bolia,myslis,ze je to ok? Hlavne,ked vstavam.