Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mulatka

rose59-ano budem mat vysoky profil dufam ze budu pekne islo mi hlavne nech moje dvyhne mam 3 deticky tak su dole a tazke ....

Sandritta

Izabella294,

Ahoj, podla mna to bude skor este nevstrebana tekutina, implantat by Ti tak nebehal. Ja som totiz bola na sone aj po opke (6 tyzdnov po) a doktorka mi to pozerala a povedala ze tam uz nemam ziadnu tekutinu, ze je vsetko vstrebane, ze implos je pekne zrasteny aj stehy, tak preto si myslim ze tam asi este mas tekutinu. Tak sa neboj, ono je to asi normalne ;)

rose59

Pozerám že budes mat az 540 ml a ak dáš ES vysoky profil anatom budu krasne veľké ...hoci dobrý chirurg vie aj z okrúhlych urobit efekt anatomickych viac menej ...

teneriffe

slniecko83, ano presne... akoze ono to ani nie je vidiet, ale ten lavy prsnik mi pride jednoducho krajsi :P a teda nechce sa mi len tam s tym uspokojit, aj ked velka zavada to nie je... ach.

ALL
boli ste vsetky pred operaciou na sone?? diky

mulatka

rose59-ja som chcela gulate ale navrhol anatom vysoky profil aby som to nemala sirokelebo ze mam dost siroke prsia ...

jenny8

Ahojte kočky, ja tiež zvažujem implantáty, ale mám trochu obavy..kedze mam 29 r. a mozno o rok-dva pride nejake babo...nebude to vadiť? ostanu mi prsia aj potom ok? mate s tym niektora skusenost? dakujem