Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

yanka8

Natasa548 a ku komu ides prosim ta. Ak si to uz pisala prepac, ale mi to asi uslo. Ja idem k dr.Cerven. Ja mam krvne vysledky v poriadku, este zajtra si idem pre vysledky mocu a potom uz len absolvovat v pondelok EKG. Dufam, ze mam vsetko co potrebuju, internista mi to este prekontroluje a ak nahodou by mi nieco chybalo, tak to rychlo este urobime v pondelok v Ba. Tu u nas sa na EKG caka strasne dlho.

yanka8

Jajakarinka dakujem a teda dufam, ze to zvladnem :-p. Ja mam dost velek problemy teraz s chrbticou, to ako naschval, bola som aj u ostheopata, snazil sa mi to pouvolnovat, ale nie je to super a ta operacia to este zhorsi.
Doteraz bolo vsetko v pohode a teraz sa na mna vsetko lepi. Bola som v labaku na krvne testy a asistentka tam kaslala a kychala, no a jasne, ze ma zacina chytat nadcha.
Dnes som bola nakupit ovocie a teraz si budem robit len smoothie a pit to cely den, nech som do utorka fit.

All
Neviete ci mozem pouzit nejake kvapky do nosa na nadchu? Nebude to vadit?

Luccia
Ja idem tiez v utorok na opku a mne bude davat 360ml stredny profil. Doteraz som nejak velmi nestresovala, ale na MK som videla par fotiek a zacinam sa bat.

nikxxx

jajakarinka

musim hodit lepsiu fotku, tu co je v albume som fotila rychlo len mobilom, pooperacnu povedal ze bude bud 80C alebo dokonca 75D. Preto sa bojim velkosti :)
Tiez bol dost prekvapeny ze mam az 4cm medzeru medzi prsiami, vacsinou sa stretava s 2cm, takze sa bojim aby mi nesli do stran, no povedal ze on po 26 rocnej praxi vie ako na to sprait tak aby boli pri sebe,,, to som velmiii zvedava

jajakarinka

Nikxx......ale ja u teba nevidim asimetriu ...to ja som ju mala viditelnu tak preto mi dal rozne velkosti .....teraz mam opuchnute lave prsko a tam je aj mensi inplantat skor som cakala opuch na pravom ....ale tu velkost budes mat akurat neboj budes spokojna neebudes ich mat moc. Velke.......na tu nasu neskutocnu vysku to uplne staci :-) vsak pooperacnu podprdu ti dal aku velkost?ja mam 75C.....

nikxxx

jajakarinka

Dakujem :)ja rovnako ako ty, mam jeden prsnik mensi ako druhy. Povedal ze rozdiel je presne tych 25ml ako u teba, ale vraj to nie je az take hrozne takze navrhol dat obe 350ml. Dufam, ze rozdiel nebude tak viditelny.

nataša548

Ahojte zajtra mám predoperačné.umieram od strachu ako dopadne.V utorok by mala byť opka.Baby aj vy ste to tak prežívali?Tuším sa zbláznim kým budú výsledky,lebo tak sa neskutočne teším na nové prsia.Napíšte mi niečo.Prosíííím.

Luccia

Elle,
ja som toto tiez tak sama so sebou riesila, ci lekarom presne povedat, co Interklinik chce, alebo to nechat na nich, lebo sa tvarili ze je uplne jasne co predooperacne vysetrenia zahrnaju. Nakoniec som im predsa len ukazala ten papier, s tym ze sice viem ze oni vedia :-) ale pre istotu sumarizujem. Na tvojom mieste by som zavolala tej lekarke, a pripadne jej papier so zoznamom toho co potrebujes poslala mailom alebo tak.

slniecko83

Cafex

Ahojky chcem sa ta opytat na tu korekciu tvojich bradaviek si zistila ze treba na zaklade toho ze ich nemas v jednej rovine alebo ako? Ja nemam bradavky v jednej rovine a tak neviem ked nie su v jednej rovineine ci sa da urobit korekcia bradaviek