Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

elle

Baby poradte mi, tie predoperacne som si dala spravit cez obvodnu, bola velmi ustretova, aj som jej povedala ze ide o esteticky zakrok, poslala ma na interne a tam ma objednali na predoperacne vysetrenie. Chcem sa opytat, ci predoperacne sdandartne zahrna vsetko co interklinik potrebuje, tj. napr.RH faktor, Quickov test, serologia- anti HIV, atd... Alebo tam ma ist este raz a presne im ukazat papiere ze toto a toto potrebujem? Pls. poradte

Luccia

Baby, tak sa mi to blizi. V utorok!! Predoperacne mam ok, tak som si vydychla, teraz uz len neochoriet na poslednu chvilu. Chcem sa spytat tak trochu prakticky: tu pooperacnu podprsenku dostanem na klinike vsak? A brali ste si koselu na spanie ci ako? Rozopinanie vpredu? (len sumarizujem: Interklinik, Racz, 330 Mentor anatom) Juchuchu, uz coskoro :-) Drzte palce. Inak, aj sa bojim trochu, take nespecificke vseobecne obavy, musim sa priznat...

tetunica

Cafex

ahoj aj ja idem k Dr. Marsalovi a tiez mi navrhol 255 ml. Ale mozem aj vecsie si dat. Este sa rozhodnem. Povies mi prosim ta tvoje miery? Aku velkost podprsenky teraz nosis? A nedala by si aktualnu foto? Prepac za tolko otazok ale moc mi to pomoze v rozhodovani. Diky.

jajakarinka

Lauritania.....a este nieco som zabudla napisat:-) viesco je zaujimave ze v tom lavom prsniku mam ten mensi inplantat a tam mam opuch skor by som cakala ze ten opuch bude na tom prsniku kde mam vacsi inplantat ....

jajakarinka

Lauritania....jeeej tak ty taketo xxl velkosti si kupujes no super :-) tak ja verim tomu ze sa to da uplne do poriadku vsak som len 3tyzdne po opke .....zda sa mi ze mi ten opuch mizne ale velmi pomalicky mizne ....ono to moze byt aj tym ze mne tie inplantaty daval. Vyzssie ako normalne dava lebo ja som to tak chcela vtch prs vacsi teda plnsi ako spodok prs koli tomu som to chcela tak lebo mne bolo moc vidno tie. rebra navrchu hrudnika ..... az taky fajn pocit ist do obchodu a kupit si dobru podprdu alebo neake pekne tricko vsak:-) prajem pekny dnik:-)

lauritania

jajakarinka - ahojky , nakukla som foto m tak na tom poslednom som si to všimla , ale ukludnim ťa , o mesiac a o 2-3 mesiace to bude uplne iné . ja som si včera obzerala prsia a zda sa mi že sa to už napravilo tak na 85% , dokonca sa mi chvílami zdalo že na 99% . včera som už mala aj celý deň normalnu podprdu . Dokonca som si včera jednu kupila - tu XXL push up / čo som nosila pred opkou , vtedy som nosila 75B , dnes som si kupila 80D / nedalo mi to , chcela som to vyskušať že čo to spraví ,a spravilo to poriadne bomby ! tak som si ju kupila ,nreku jedna sa vždy zíde taká :D , ale v takej podprde prsia ešte bolia .

inak nestíham nejak , už všetko čitať , už som nabehla na normalno pracovný režim , cez sviatky som mala plný dom a teraz sa chystám na 4 dni mimo SK .

tak prajem všetkým buducim majiteľkám nových prs - všetko len to nejlepšie , nech sa vam vyplnia vaš sny !

cafex

Ahojte babule.no velmi dlho som tu nebola, povinnosti a tak.všetci to asi pozname.No ja som mala v marci pol roka po opke.Bola som u Dr.Marsala v Trnave.Prsia sa mi pačia, len mam stale problem s pravym, stale boli a zistila som že treba aj korekciu bradaviek, ktoru som tak zvažovala pri operacii.Ale inak spokojnost.Každa, ktora to zvažujete do toho.je to uplne iny život. :-)

Titten

Sifonka6

v galerke najdes potom kopu kociek, co boli u Marsala. Aj ja som bola, uz to pomaly rok bude, co mam po opke

ericka

Dievcence dakujem vam za mile a povzbudive slova. Velmi si to vazim a cenim. Ste zlate. Je pravda, ze mi uz cokolvek prebehlo v hlave. Od zhody nahod, cez osud az po neaky varovny prst z "hora". Snad sa veci umudria a ja dostanem znova sancu ist do toho. Velmi by som si to priala...
Niektore ste si presli svojim trapenim tiez a dokazali ste prist do ciela. Patri vam moj obdiv kocky!! Ste silne zenske a beriem si z vas priklad. Zajtra ma cakaju dalsie vysetrenia uvidime co sa bude dat robit ale snivat urcite neprestanem...