Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

jajakarinka - ešte mám prisť , po dvoch týždnoch ... koli tomu pásu .... mne je v tejto podprsenke tak dobre , že sa mi vobec nechce do normalnej .... povedal že pokial možem tak tuto nosiť čo najdlhšie ...

jajakarinka

Luritania....tak som rada ze to mas vsetko v poriadku aj to ze aj prsia mas krasne:-) tak uz cez den mozes nosit normalnu podprdu vsak? To mas teda krasne stvorecky:-)nooooo az taka slast v sprche:-) tak veru pan doktor sa nenudi stale operuje ......tak tato kontrola bola posledna ci este pojdes na kontrolu?

lauritania

jajakarinka - ahojky , tak dnes na kontrole - všetko je ok , vyšiel mi vnutorný steh ktorý sa roztrhol , nie je to nič vážne ,stáva sa to , šiť to netreba , zacelí sa to samo do týždňa a potierať len repíkom - nič viac ...
skontroloval už aj prsia - všetko je v poriadku , tak ako má byť , a ešte nosiť pás , ale už len na noc ... vraj su krásne podla dr. :-)
áno , mám Dečko , podprdy som si kupila 80D , lebo podla obvodu by mi bolo treba 75D , ale pri menšom obvode je aj košik menší , ktory mi potom nesedel ....tak konečne sprchaaaa - to bola lahoda , žeeee ???

BB - dnes práve nastupovali ráno dve kočky , jedna bola zrejme riadne vystrašená :-) , dnes mal pan doktor na pláne 3 augmentacie , 1 mastopexiu atd .... tie augmentacie robi denne ako na bežiacom páse ...

Sandritta

All,

Baby chcem sa spytat na jazvy. Ked si po nich prejdem prstom tak citim take hrcky ako keby, vidiet ale nie su. Mate s tym skusenost? Co s tym treba robit?
Ja som citala na omlazeni.cz ze si to baby rozmasirovavali. No to boli diskusie este z roku 2008, tak neviem ci takato metoda sa este pouziva. Moja mama ked bola na operacii chrbtice, tak jej kazali nic s jazvou nerobit ani nemazat a ma ju krasnu, sotva viditelnu.
Baby kazda rada a skusenost dobra ;) Diky

hostelica

Lussinka
Ano som to ja...no mohlo by mi ti uz tak ostat tych 92 :)...škoda ze nemáš v galérke foto.aké mas implantaty?

jajakarinka

Lauritania .....no som zvedava co ti na to povie....ja som z velkostou spokojna:-) dnes som sa konecne osprchovala tak super som sa citila:-) par dni mi vadila ta podprda ale teraz uz nie:-) presne my zeny stale budeme vymyslat:-) vsak teraz si kupujes D kosicky vsak?

Lussinka

Ahojte... Neviem, ktorá ste tu pisali, ze má obvod pod prsiami 73 cm, cez prsia mala 83 cm a tyzden po opke 92...Ja som mala presne tak isto... A 92 cm mám stale a som 8 tyzdnov po operacii...(myslim, že to patri Hostelici) :)... Majte sa a drzte sa vsetky, ci uz pred, alebo po opke... papa

lauritania

jajakarinka - no , malé ako malé :D :D mohli byť aspoň 450ml :D , a to vieš ako som stresovala aby 410ml neboli velké , hiii ... proste žena ... vždy vymýšlajúca ... podprda sa doporučuje nosiť 6.týždnov a potom už stačí len normálna podprda ak je všetko ok ... ja mám nosiť ešte stále , ale vobec mi to nevadí , na kontrolu mám isť okolo 28.4. to bude 8 týždnou od opky , a dovtedy podprdu ... ale je mi v nej fajn ,... no zajtra ráno tam idem ako urgentny pripad ... nebolí to , v piatok ma to poštipkávalo , pobolievalo tak občas ... včera som zistila že ups , natrhnutý steh - dierka ... len to poštipkáva ale je to neprijemné ... som zvedava čo s tým zajtra spravia , dam vedieť ...

ivetka58

Ahojte viem ze pisem od veci ale mam na predaj antikoncepciu karHla cele balenie na 3 mesiace,exp.03/2016 ,10€+ dobierka Cerelle cele 3 mesacne balenie exp.08/2015 cenu ponuknite,Nuvaring jeden kruzok exp.09.2015 cenu ponuknite,kontakt ikarcolova@ hotmail.com