Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nikxxx

hostelica

mas ich uplne krasne!!! velmi dobre odvedena robota, presne tak nejak si to predstavujem aj ja :)

henka88

dakujem za povzbudive slova :) verim ze sebavedomie ide hore, musi to byt uzasny pocit, mozem sa opytat kde si bola operovana ty?

henka88

nikxxx
Ahoj, ak môžem poradiť za seba :) ak túžiš po prsiach, tak sa neboj, všetko to zvládneš a ten výsledok za to naozaj stojí. Ja som 7 týždňov po a cítim sa úplne ako iný človek a hlavne ako žena!! Strašne veľa vecí to u mňa zmenilo, myslím ohľadom sebavedomie, i keď prsia nie sú všetko :D Čo sa týka bolesti, neboj sa, po 2 týždňoch si nebudeš na ňu ani pamätať, čo je možno aj zlé, lebo my ženy potom ideme aj strmhlavo do všetkého. :) Ja som, musím priznať po opke na seba riadne nadávala, ale ani nie kvôli bolesti, tá sa dá s tabletkami úplne vydržať, ale skôr pre ten pocit bezmocnosti a obáv, či bude všetko ok. Ale po 2 týždňoch som ich zazrela, všetko bolo ok a už sa všetko začalo vytrácať. Tú bolesť zvládneš, dáš tabletku, keď bolí, oddychuješ. Nemusíš sa báť, stojí to za to. A ja som sa tiež strašne obávala narkózy, aj opky (lebo prvá bolesť v mojom živote :), ale napr. tá narkóza bola pre mňa osobne úplne super, som sa tak dávno dobre nevyspala :D Takže nič zlé mi nepriniesla, ale treba dodržiavať pokyny pred opkou, nejesť ani nepiť predtým, aby ti nebolo zle. A na bolesť ti hne´d niečo dajú. Potom už len aby šiel čas rýchlo. A napr. po čase som si tú fixačnú podprdu riadne obľúbila, aj dnes ju mám v práci, hoci ju už nemusím nosiť :D taká lambádka to je. Držím palce!!

bobcatko173

RenaBR

ako píše Tinizmus, ja som bola na konzultačke u Paliatku a Rácza v Interklinik a vybrala som si Paliatku, už mám aj termín opky na máj,čiže vrelo odporúčam, ochota maximálna, milý, všetko vysvetlí a cena - ja platím 2700 € takže ok, v Interklinik som mala cenu na 2900 €, ale tam sa mi zas nepáčilo, že som bola 2x na konzultačke za 2 týždňe a 2x zmenil názor - raz anatómy, raz gule... toto ma od neho odradilo :)

LuciaSK

Ahojte kočky. Je tu veeľmi veľa príspevkov, dosť aj starých. Chcem sa spýtať na aktuálne skúsenosti. hľadám chirurga.. Ideálne západné Slovensko,BA, NR, BB, Zvolen, Levice.. Kde sa ale vojde všetko max do 2400 eur. Viete o niekom takom? :)

tina691976

tinizmus
ja som mala skoro mesiac opuch na lavom a ked niečo tak ma pobolievalo zas to pravé lavé skoro vobec može byť že mš také pocity

Tinizmus

Baby po
Akurat som si dala sprchu a lave prsko je vyraznejsie opuchnute ako prave,ale viac citim prave..ziadne modriny,podliatiny,nic...mali ste to aj vy?

tina691976

hostelica
velmi pekné prsia máš
lauritánia
no tak tie bomby čo si mala vtedy to si mala riadne ale tieto su určite krajšie