Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

pajazh - áno - super , funguje to !!!! vdaka ! dá sa to inštalovať pre akýkolvek prehliadč ! už mi neskááááču !!!!!!!!!

PajaZH

ALL

baby ak používate google chrome tak si stiahnite Adblock a bude Vám to všetky reklamy blokovať,či že aj tých skákajúcich magorov :D :D

lauritania

mne tí skákajuci magori neustále skáču !!!!!!!!!!! vrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!musím hned preč z tejto stánky ....

lauritania

kitky - áno je to bežné ! ja mam dnes 5 týždnou od opky . Prvé 3 týždne ma neustale pobolieval pravý prsník , ten čo bol opuchnutý a pásom ho tlačím nadol .... teraz je to už fajn len občas pri námahe , ked sa pozabudnem tak sa prsia prihlasia ... pred týždnom som sa v noci zobudila na mega bolesť v lavom prsniku / o ktorom som ani nevedela že je a nepobolieval / bola to silná mega bolesť ako v prvé dni , ale prešla za hodinu . Hned som sa pýtala sestričky že čo - to , a ona ma ukludnila že je to bežné a prvé 3 mesiace v norme.

luccia - dakujem za milý koment

ollyfa - super , riadny rozdiel prvé dni a teraz ! už su dokonalé ! :-)

PajaZH

olly-fa

no super ich máš,už nepochybujem o tom že aj mne bude tých 400ml akurát :) už nech to mám aj ja za sebou a nech už nakupujem podprsenky :-D

baby a mne tu žiadny ujovia na pružinách nebehajú :-)

kitky

Lauritania,

to je v pohode. A snazim sa setrit sa. Este nerobim takmer nic, len obcas nieco prehodim z jedneho miesta na druhe :))))
Mam vsak dcerku a o tu sa treba postarat. Tyzden som bola v posteli, no od vcera uz musim fungovat aj ako matka. Zatial je to OK, mala je v skolke, cize akurat rano si to odkracat a naspat domov do postele. Uvidim, co prinesie vikend...
Ako citam, ty mas tieto pociatocne stavy za sebou - mala si jeden prsnik bolestivejsi nez druhy? Ja som uz dost zufala z praveho - spodna vonkajsia cast mi dava zabrat. Mravčenie, tuhnutie, pichanie. Je to bežné?

Luccia

Lauritania
krasna si - uplna ze supersexy kocka, ten korzet a bundicka... a prsia samozrejme!!

Olly-fa
pekne ti sedi ta cierna podprsenka, paci sa mi to.

baby!!! asi sa zblaznim z tych poskakujucich magorov na pruzinach :-D

lauritania

baby , ak chcete kuk akými bombami som prešla cez letisko až po plastiku tak jedna foto tu na koníkovi :

www.modrykonik.sk

potom ju priložím do galerky , dnes sa tomu smejem aké som mala bomby :D