Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

tinizmus - pozerala som aj ja správy a hned som hodila príspevok na koník , proste : mudrci , ale keby mali doma ženskú s krásnnymi silikonami tak by sa vytešovali ... dnes su tie prsia tak krásne že maloktovie , že su vylepšené a taký laznici vedia o tom h*vn*

lauritania

ollyfa - dakujem pekne :-) , prsia sa už začínaju lepšie tvarovať , aj ked nie su dokonalé a krajšie , aj tak som rada a teším sa z nich ... inak teraz po augmentacii ako mi prsia natiahli kožu , tak mi nepekne vidno tie jazvičky okolo bradavky po mastopexii .... ale to je detajl ...

podprsenky - ja som si dnes zas kupila dve podprdy : bielu a čiernu v Takku po 8eu , velkosť 80D , 75D mi bola na obvod lepšia ale košiček bol o trochu menší .. prišla som na to že košičkom mi najlepšie sedia 80D , aj ked mam obvod na 75 ,podprdy s velkosťou 75D maju u mna o kusoček menši košik .
a ešte minuly týžden som kupila v Tescu krasnu krajkovu kriklavoružovu za 12eu , a v NewYorkeri tiež za 12eu ... všetko 80D
ale zatial stále su v šupliku ! :D , nadalej nosím pooperačnu , a je mi v nej fajn .... akurat každym pranim šedivie ... :-/

Alenasis

Jajakarinka,
idem 19.5 to je o vyše mesiaca skôr ako som pôvodne mala, čo je super, lebo akurát prázdniny si môžem užívať už možno v plavočkách :D ja sa nebojím bolesti, skôr tej narkozy, lebo som nikdy operovaná nebola a je to taký pocit očakávania, však to poznáš, normálne mám v bruchu motýle :D :D :D ale strašne sa teším na ten pocit, ke%d sa preberiem a budú tam :)

tina691976

olly-fa
viem o čom hovorýš ked som nemala
prsia tak som išla na jednu velkoť aj bez skušania a teras ked idem skušať tak je to ťažšie ako ťažké aj ja niektoré c ale trištvrtina bola d ak by som sa uvolnila doma so stavby tak ti rada pomožem ja mám zatial len tri kupené a plavky ešte neboj kupiš dáku

olly-fa

tina

ahoj cicuska dnes sme boli s drahym obkukavat podprdy a nic som nekupila lebo som sa nevedela rozhodnut ci mi je dobra C ci D :-) ked som si obliekla D mala som pocit ze mi je super dobra a potom som dala zo srandy aj C a zdalo sa mi ze ani ta mi nie je az taka zla :-) no tak asi ma budes musiet sprevadzat do obchodu slniecko moje lebo potrebujem radu :-) akoze je to divne ze si zena nevie kupit podprsenku ja viem,ale ja som bola cely zivot zvyknuta na jednu velkost tak som zrazu v soku asi :D skusim poslat fotku v tej D do galerky

Tinizmus

Baby,pozerali ste niektora teraz spravy na markize? :D nikdy tieto zumpy nepozeram,ale kedze som doma s rodicmi,tak som to videla... tie nazory muzske na silikony,odpadla som :D

Ahojte kocky, založila som novu tému. Ale napíšem aj sem Vám, hľadám niekoho kto by mi poradil. Mám prsia tak B-C záleží od výrobcu podprsenky, obvod mam 75cm...chcem si dať spraviť prsia, lebo tvar tých mojich sa mi nepáči a prijala by som väčšie a pevnejšie, jednoducho chcela by som ich pekne guľaté od vrchu. Je tu niekto, kto podstúpil zväčšovanie s takýmto problémom ako ja? Aký je výsledok, ste spokojné?

jajakarinka

Alenassis .....vsak to je super ze pojdes skor neboj sa tes sa ta bolest za to stoji a mozno nebudes mat bolesti ....ja so bolesti nemala len som citila strasne stipanie a palenie ako ked sa moc spalis na slnku a ako keby som mala svalovicu ale neake velke bolesti som nemala a este som mala problem povedat suvislu vetu lebo sa mi zle dychalo- ale ziadne tabletky od bolesti som nemala ani po opke anidoma :-) :-) :-) ...akurat som stale spala :-) a kedy teda mas termin opky?