Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

italka

Izabella294..skafander nosim stale len ked ho periem mam sportovu...povedal ze ho mam nosit zatial stale neviem preco ale myslim ze kvolo tomu ze implantat je pod zlazou a nie pod svalom a rez v podprsnikom...noo asi musime zvolnit tempo lebo sa my tazsie spi uplne citim ako to tam vnutri pracuje...som nevyspata 2 krat za noc hore co my trpnu ruky.Po 3t mozem spat na boku ale nepusti ma to..skor sa my dalo po 1t soat na boku ale teraz nemam sancu..Ja dufam,ze tieto stavy coskoro prejdu..Povedal ,ze o tyzden pozem ist pracovat ale pockam tym,ze pracujem ako kadernicka a zapajam ruky a tym trpi aj chrbat....

tina691976

olly-fa
tak som na to došla prečo niektoré su čarvené a niektoré čierne prihlasovacie mená lebo tie čo su na čeveno maju prístup aj na emial a tie druhé blakovaný :) dufam :)

lauritania

kitky - gratulujem k zvládnutej operácii , ale velmi sa čudujem že máš bolesti ....

ja som po mastopexiia už aj po augmentácii a aj moje dve kamaratky su po mastopexii a my sme nepociťovali absolutne žiadnu bolesť , ani jedna ... ale absolutne žiadnu bolesť , som sa čudovala a neverila ked mi kamošky vraveli že mastopexia vôbec nebolí . kamoška na šiesty den po mastopexii už trsala na diskoteke .. jedine čo som cítila v prve minuty po prebudení bolo mierne štipkanie ale trvalo niekolko minut , vôbec nie bolestivé ....a po dvoch hodinách po prebudení z narkozy som už behala po izbe ..

čo je naozaj bolesť tak to je augmentácia , ale to sa neda absolutne prirovnať s mastopexiou ...
aj to po augmentacii som očakavala väčšiu bolesť , ale dalo sa to zniesť ...

ešte som od nikoho nepočula , ani nečitala že by niekto opisoval bolesti po mastopexii ...

tak ti prajem skoru úlavu !!!

Tinizmus

Nikitka
Ja sa obcas velmi smejem ked citam,co som napisala :D
Stale sa necitim na jedlo,pricom normalne jedavam 5x denne.. ta bolest pri pokuse pohnut sa,vstat,je brutal,mam asi 200 novych vrasok z tych grimaa,co robim :D
Mam 400ml ES stredny profil,mam dost siroky hrudnik (sice iba 72cm pod prsiami,ale prirodzene som prsia nemala uplne pri sebe) a zaklad som mala lepsie A,takze nic moc :)

kitky

Ahojte súputníčky :)

V pondelok 31.3. som bola na operácii s mastopexiou. Ráno som prišla na 7:00 hod, na rad som išla ako druhá. Najskôr mi doktor povedal, že si má nechá ako poslednú, keďže po opätovnom vzhliadnutí mojich prsníkov usúdil, že sa jedná o náročnú operáciu, ale nakoniec ma vzali ako druhú. Čuduj sa svete, vôbec som sa nebála. Žiaden stres, nervozita, pochmúrne myšlienky. Jednoducho mi bolo dobre a tento dobrá nálada pretrvávala aj na operačnom stole. Po prebudení mi hneď prvé prišlo na um pozrieť sa na hrudník. Spomínam si na prvú vetu - jéééjo, kopčeky :) K absolútnemu prebudeniu sa prišlo až na izbe. Jedna infúzka, druhá infúzka a bolesti. Priznám sa, že som očakávala oveľa väčší brutál, ale v nemocnici sa to zvládnuť dalo. A to tvrdím napriek tomu, že pri každom pokuse o vstanie z postele mi tlak klesol tak rapídne, že som takmer odpadla. Toto sa opakovalo ešte niekoľkokrát, no našťastie som z tej postele vstala a pôvodnú nevoľnosť rozdýchala/rozchodila. Ďakujem sestričkám za kávu. Dnes som 6ty deň po operácii a prvú noc sa vyspala že úžasne. Bolesti sú, prsia mi prídu ako z požičovne, tlak na hrudníku je obrovský, ale celkovo sa cítim neporovnateľne lepšie. Prvé tri noci som viac prechodila ako prespala... V noci mi pomohla horúca káva - po nej som zaspala aspoň na dve hodiny. V pondelok pôjdem na kontrolu a teším sa na prvý pohľad na moje nové prsia. Ak sa chystáte na tento zákrok, pripravte sa na bolesť a čudný pocit, ktorý však časom pominie. U mne dobrý :)

mirkaviki

Nikitka_Daryia, Teneriffe

baby skusila som si tie ramenka povolit a je to o moc lepsie ale neklesnumi tak? :D mne uz z toho šíbe normalne :D
ale stale tam to lave dost citim pri niektorych pohyboch a tiez mam pocit ako keby som si ho zdola aj nahmatala...no hroza, porazka ma chyta a to nehovorim o chrbte ....uz som vyse tyzdna po opke a teraz ma zas zobrali take bolesti chrbta ze si ho mam chut vyrvať normalne...som od 3rana hore co uz som kvoly tej bolesti ani spat nemohla ...uz chceeeem spat na boku :D

inak Nikitka kedy ti doktor dovolil nosit elasticku podprdu?a spat na boku?

Izabella294

Teneriffe
Veru,asi sme na vsetko isli prilis zhurta,musime sa viac setrit ;) Len som na nervy,lebo zasa sa neviem dobre postavit a boli ma to prave prsko,ze to musim predychavat.Myslela som,ze to uz mam za sebou,ale ocividne treba este zabojovat.Uz nosis normalnu podprsenku?