Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Smajlik1992

Ahojte baby, som tu nová a hľadám názory, pretože som sa konečne odhodlala tiež spraviť tento veľký krok :) Navštívila som dvoch rôznych plastických chirurgov. Prv som bola v Prahe, kde mi odporučil anatomický tvar na jedno prso 335 ml a na druhé 255 ml. Avšak po mojich dlhších úvahách som sa rozhodla pre Bratislavu, nakoľko mi Praha nevyhovovala v otázke ubytovania. Tak som šla k p. doktorovi Ráczovi, ktorý mi na prekvapenie odporúčal 250 ml okrúhle na obe, vzhľadom k tomu, že som veľmi chudučká (43 kg/160 cm), mám mierne vyššie posadené bradavky, mierne vysunutý hrudník (skolióza) a že on tam žiadnu veľkú asymetriu nevidel. Som trocha zmätená, pretože som chcela skôr prirodzenejší anatomický tvar prsníka, keďže sa bojím okrúhleho tvaru, mám pocit, že to bude moc vytŕčať a kričať. Aj s tými ml si nie som istá, asymetria tam síce nie je teraz veľká, ale keď sa mi pri menštruácií prsia nalejú, je tam výrazný rozdiel (v Prahe som mala naliaté prsia). Som naozaj zmätená, neviem čo je správnejší krok, rozmýšľam aj nad návštevou ďalšieho plastického chirurga, avšak aj pri silikónových prsiach zrejme platí ,,Sto ľudí, sto chutí." Mal tu niekto podobný problém? Ďakujem vopred za odpovede :)

yorka

mne tiez davali anatomicke ale v Centre plastickej a estetickej chirurgie a po pravde sa mi pacia asi viac ako okruhle. Tieto vyzeraju tak prirodzenejsie :) kocky neviem coho sa bojite. Ved zijete len raz :)

sempiternal

Ahojte :)
8.3. mám termín, u Dr. Rácza na Interklinik v BA. Dohodli sme sa na anatomických implantátoch Mentor, 400ml, vysoký profil..chcela som sa spýtať či niektorú z vás neoperoval tiež, rada by som počula nejaké skúsenosti, spokojnosť z výsledkom a tak.. a ešte či tu nieje nejaká galéria pred a po fotiek, rada by som si pred operáciou pozrela. :)

Veju13

Ahoj evellina. Ano, tych 390 okruhle a vysoky profil. Som spokojna aj ked brala by som aj vacsie. Ja mam dnes 15.ty den od opky a uz mam za sebou varenie (asi na 8.den), nakupne centrum a skusanie siat na ten ples, zial aj na pohrebe som bola piatok.Nic ma neboli a doma uz nevladzem sediet.Pisem sediet,lebo nelezala som ani den.Bolo mi to nepohodlne a nielkolko krat ma skoro seklo v krizoch lebo ja som za cely život ani raz nespala na chrbte a teraz ked musim je to horor pre moj chrbat takze od zaciatku aspon cez den nelezim.Ty sa ako citis?

Veju13

Monci666 mas krasne prsia, ja by som ani nesla na operaciu keby mam na hrudniku to co ty. Piercing si musis pred operaciou vybrat aj ked sa nachadza inde na tele, nie to este na prsiach.Kedy si ho budes moct dat naspat po operacii to neviem.Ja som mala 3D mihalnice,to nebude riesit doktor. Gelove nechty som pocula,ze bemozu byt, ale ja som mohla mat ak bol gel na nechtovom lozku priesvitny.Svoje nechty musis mat odlakovane.Je to asi individualne.A neboj sa ničoho.Ja som strasny posero vo vsetkom a tu som :) ja uz mam po...

Monci666

AHOJTEE ...ja uz cakam 2 rok na operaciu lebo sa mi nepodarilo prist z nemecka :D uz sa mi to blizi 25.4.2016 k doktorovy Cervenovi :D tešim aj bojim narkózy musim to zvladnut sama budem mat 575ml ....nervy mam s predoperacnych vysetreni ako ich poriesim :D ........mam otazku piergingy ste museli vsetky vybrat ? a 3D riasi ? gelove nechy ...... pridavam foto moje pred opkou :D :P

evellina

Veju 13....tak ty si uz po operacii???....noo super, citala som ze sa mas celkom dobre.Kolko si teda ml dostala?...okruhle 390?
Ja som uz 5ty tyzden po opke, zacina mi 6ty.Prsia sa troska usadili a zmänsili, tak dufam, ze uz tak ostanu, ze nebudu este mensie :(
Inac som velmi spokojna, dufam ze aj tie tvoje sa tebe pacia :)

Veju13

mala_sovicka napriklad aj ja sa bojim toho,ze po detoch hudu hrozne slebo po 10-15 rokoch ked ich bude treba vybrat tak nebudem mat na dalsie a myslim,ze bez nich sa uz na tie roztahane kožky namiesto prs nebude dat pozerat a tak...

mala_sovicka

čo si! toto je rozhodnutie ktoré sa neľutuje :) nevidím dôvod na ľutovanie pokiaľ máš dobre spravené. Skôr sa s nimi neviem prestať pýšiť.. ;)