Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

ivetka58,
Mne sa Tvoje prsicka pacia, sice su trosicku nizsie ale je to stale velmi prirodzene a pekne! :) a to bude aj tym ze mas gule asi, ten anatom je predsa len zhora potom dost splosteny...
Nemyslim, ze to bude tym ze si nosila sportovu po opke, ja som citala na omlazeni.cz ze v roku 2008 davali po opke len sportove, proste si pacientka pred opkou kupila sportovu a tu jej dali. Ono to asi bude tym ze su pod zlazou, ten sval ze to viacej drzi... Aj ked ono to je vsetko individualne, jednoducho jak to kazdej sadne a usadi sa. A kolko mas ml? V podprde su super! ;))) vyzeraju dost velke!

bittersweet

Sandritta no ako brutal v tom vyzeras, dufam ze aj ja take nieco na seba najdem:D ja som skusala zatial len marks and spencer a HM, nejako mi bolo blbe nabehnut do nejakeho obchodu s pradlom a nevediet co vlastne pytat:D Dr. kazal nosit kosticovu nevystuzenu podprdu, ze ta kostica musi vyslovene dobre sediet, presne na sirku prsa a netlacit. a ziadne nerovnosti vnutri, hladka. to som inak postrehla ze aj Dr. Cerven kaze kosticovu nevystuzenu. ale taku echt nevystuzenu ze len bavlna fakt malokde vidno, v Marks and Spencer mali a aj v Tescu vraj maju:) no ale tak uz viem ake velkosti asi tak zbehnem aj do nejakeho poriadneho obchodu pozriet, nech mam tu podprdu naozaj dobru. Inak ta 70D bola v marks and spencer taka ako 75C, tak uvidime ako ine znacky budu, ale styrky urcite nemam, podla mna mensie trojky. ja som dnes 5 tyzdnov a neviem sa dockat toho posvatneho 6:)

a preco by mali anatomy klesat viac ako gule? to je nezmysel:) podla mna je to individualne, zalezi od pevnosti tvojich tkaniv, od velkosti implosov a spravnej techniky vlozenia.

ivetka58

Sandritta
Asi prepustacia sprava to bola ,dal mi to lekar v obalke ,ani som nekukla do toho ,zaniesla som to do nemocnice,ano myslela som amografiu,nechcela som ist na nu ale kedze vedeli ze mam implos tak mi t stlacili len jemne a dotlacila to rucne,bolo to ok ,,,tiez som mala s toh strach no asi vacsi som mala s tej hrce.ja som cez 10 mesiacov po a mam pod zlazou,kukni foto ,klesli mi ale myslim ze to bude tym ze som po operacii nemala ziaden skafac len sportovu podprdu ,na klinike kde som bola mi povedali aby som si kupila sportovu v predu zapinaciu,mna dost rezali jazvy a ked som bola u sestricky po tyzdni mi povedlaa ze zena, sa zvyknu povolit stehy samovstrebavacie ako som mala ja tak som sa aj bala a stale som si tahala podprdu dole,mozno som si to sama spravila veru neviem a mozno je to tym ze su pod zlazu...nie je take zle.mam gulate ,tesim sa s nich kazdy den a suepr pocit ze konecne suuuu.prve podprsenky co som si kupila mozem hodit do kosa ani jedna nesedi ,takze podla nich viem ze sa zmenili :)

Sandritta

bittersweet,
Mas pravdu, urcite to bolo tou 75-tkou podprdou, ja som predtym nosila 75/B, no jak som schudla mam tak 70/A az B, no a tie bradavky som mala len tak tak ze nevykukali von :D Ale som sa tesila jak decko ze jake cecky v tom mam :DDD
Dnes mi zacal 7 tyzden ale mne tie kostice este vadia, neviem si predstavit ze by som uz zacala nosit kosticove a inak ked som tak kukala sak vsade su len kosticove a vystuzene... Skusala si aj kosticove? A jake vlastne podprdy si mas kupit?
Na Tvoju radu od vcera uz spim v tej menej kompresivnej, bolo to omnoho lepsie, rano ma prsia neboleli a tusim aj ta modrina medzi prsiami ustupuje, asi som ich mala fakt cez noc moc stiahnute pri sebe....
Tak Tebe to teda pekne urobilo ze D kosik! :))) to je super!
A som rada, ze to nevidno na RTG. Tu karticku asi radsej maj pri sebe, ze keby daco....

ivetka58,
Myslela si tu prepustaciu spravu? No neviem, asi to nebudem davat kym nemusim.
No myslim, ze v zahranici su asi taki viacej k tomu otvoreni...
To momo myslis mamografiu? Fuuuha, a nebolelo ta to? Zevraj ked mas implose tak ti to az tak nestlacaju, ze to nastavia na menej... Ja by som sa aj bala teda.
Asi si uz potom dlhsie po opke, ze? Ake su prsia po dlhsom case? A ako je to s tym klesanim, neklasuju moc? Mna napr. kamoska odhovarala od anatomov, ze videla par bab ktorym dost klesol dole, ze to uz potom bolo aj skarede. Neviem ci mas anatomy, ale tak zaujima ma to ze ako sa s nimi zije po dlhsom case :)))

bittersweet

bobcatko173 ja uz sem moc nechodim, ale len tak letmo citam, ze zvazujes Dr.Paliatku, sama za seba mozem povedat, ze s vykonom Dr. komplexne som maximalne spokojna! dlho som zvazovala ku komu pojdem a bola som na viacerych konzultaciach, tiez aj u Racza. Gul sa neboj, Paliatka je expert na maximalne prirodzene gule, aspon ked pozries tu albumy na fore, sama obcas uvazujem, ci som si radsej nemala dat gule:) Ja mam anatomy 330ml, Dr. mi viac nechcel dat, ale myslim ze sa absolutne strafil do mojich predstav.

VeVerka11

Bobcatko173
Ja som bola u Dr. Červeňa :) on to už má asik v oku, ktorej má dať aké, takže ja som povedala iba predstavu. Môj základ bol žiadny a prsia mi to urobilo ozaj pekné. Gulaté sú tiež pekné, lekári určite vedia, čo robia, takže sa rozhodni iba pre lekára a chod do toho. Moc nad tým nerozmýšlaj, lebo budeš zhaluzená :D Držím palce, hlavne nech si v poriadku!

jajakarinka

Lauritania ...dnes som bola na prechadzke s malou a ja som chodila ako stara zena a teraz som taka unavena ako keby som behala maraton :-) ty sa mas ako ?

bittersweet

Sandritta urcite to bolo tym ze 75 a tym ze si pod prsiami taka uzka, ale asi si to mala tak tesne nad bradavku ten okraj nie? no ale riadne sexi to ozaj vyzera!:) mne je tiez naj ta kompresivna podprda, len uz ma irituje lebo je cierna a odvsadial mi trci, nemam co nosit. tka po 6 tyzdnoch planujem nosit uz normalnu urcite. Tu karticku nenosim, aj som na nu zabudla:) a na rtg to nevidno, na ultrazvuku ano. a podla mna ked tie prsia budu take ako maju byt a v normalnej podprde, tak to bude vidno, ja som predtym nosila vacsinou 70B a teraz mam 70D tak to neexist zeby sa nejako neprejavilo:)))

tina691976

izabella
ja som necelý siedmy po opke a cvičiť už cvičím nohy už dávno hned po opke brucho každý den robým brušáky len ruky len to čo mi telo dovolí dnes som cvičila sflašou vody lebo tu nemám fitko tak treba skušať pokial ťa telo pustí ja som chcela viac ale sa ešte nedalo

ivetka58

Sandrita
Ja som dostala od lekara spravu ktoru som zaniesla k lekarovi,bolo mi povedane ze je lepie ked to mam v karte,,,nezijem na sk a tu to tak asi neberu ako na sk ...ked som bola u lekarky po lieky tak sa ma opytala len ci som spokojna a ci je vsetko v poriadku.bola som uz aj na momo a sone koli hrcke v prsniku a aj na magnetickej a rontgene koli ramenu ,vsade som uvadzala ze mam implose okrem rontgenu