Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Sandritta,tina

Baby ja som tie fotky zojine videla uz davnejsie,no nemam slov na to,a on jej este povedal ze to je ok. Chapete??? Keby aspon priznali vinu,ale takto? Podla mna ti lekari nemohli byt triezvi ked ju rezali... chuda baba podstupila si toho teda dost.

All

Baby dakujem vsetkym za priania je to od vas mile. Dnes som bola nejaky cas bez podprdy,lebo som ju konecne prala,no fakt je to divny pocit,normalne som sa tesila,ze si ju opat obleciem :-) a inak prsia kazdym dnom krajsie a krajsie teda aspon podla mna. Som fakt nadmieru spokojna. V priebehu dna poslem foto. Tak vas vsetky pozdravujem tie co mate po vela radosti a tie pred vela stastia :-)

Sandritta

Nikola21,
Ja Ti drzim moc palce :))) a pojdes aj s niekym na konzultacku?

tina691976
No asi tak nejak, a to ju operovali naraz dvaja chirurgovia a jeden dal implantat pod sval a druhy pod zlazu! Mne sa rozum zastavoval!

mirkaviki

Luccia
Vsetko je v pohodke :) ...baby len sa mi zdaju male :D :D ale viac sa mi nezmestilo bo som mala moc vypnutu kozu na nich a este aj tuk mi musel brat zo stehien.ale raz ..... :D po dalsom dietati .....:D :D

Nikitka_Daryia

Ja tiez v pohode vsetko...mozem sa sprchovat a o tyzden nosit uz aj elasticku podprdu :D a vsetky lepky okrem tych na bradavkach mi dal dole takze parada :D a myslela som ze budem mat pocit tazobi ked mi da dole skafander ale vsetko v pohodke :)

Nikola21

Sandritta

Ved je pravda a myslim ze u kazdeho doktora su aj spokojne aj nespokojne klientky. A operaciu mal volnu az na jun najskor. No v kazdom pripade dufam ze ja budem spokojna a uz sa velmi tesim :)

Sandritta

Nikola21,
Ja viem, ze sa najde urcite vela spokojnych bab... Ja hovorim za seba, ja by som sa k takemu bala ist, nemala by som k nemu doveru. Len som Ta chcela upozornit a poradit. Ono aj ta vytazenost pracoviska hovori sama za seba, ked uz koncom aprila by Ta zoperoval... Ved uvidis ako na Teba zaposobi.
V kazdom pripade Ti drzim palce :) Je to super mat prsia a viem kolko penazi, stresov a strachu to cele stoji podstupit, preto mne by bolo ozaj luto keby bola dalsia nespokojna baba. Ja proste vsetkym zelam aby mali krasne prska, lebo tie prska su fakt zasluzene a odtrpene... :)

tina691976

och pane bože akurát som si kukla tu zoju83 tak klobuk dole toto podtupiť tak potrebujem psychiatra neičo nehorázne tie rezy su krivé ako keby bol opitý rezal

Sandritta

bittersweet,
Ako sa mas? Co prska? Dakujem za poradenie tej biodermy, je super! Uz sa s nou mazem asi tyzden, ten bepanthen ma sklamal. :(

Janas89,
Dlho som ta tu nevidela prispievat. Ako sa Ti dari? Podla tvojej poslednej foto som videla ze prska sa Ti uz pekne formuju. A ako sa ma Dominika? Pozdravuj ju odo mna :)))

Nikola21

Sandritta

Tak neviem ale pisala som si s mnohymi spokojnymi klientkami ktore mi ho odporucali. videla som aj vela fotiek a jeho praca sa mi velmi paci

Sandritta

Nikola21,
Do Chirmedu by som urcite neisla! Neviem ci si citala niekolko stran dozadu diskusie co pisala Zoja83, po jej skusenosti by som tu kliniku dala zavriet. Uz sa tu pisalo ze aj majster tesar sa raz utne a teda ani tomu naj chirurgovi nemusi opka vyjst, ale to co urobili Zoji je podla mna na odobratie diplomu... Rozhodnutie je na Tebe, je to Tvoje telo, ale radsej by som si pockala na dobreho chirurga.

Zoja83,
Dlhsie som tu nebola, az vcera vecer som si citala vsetko dozadu. No uz ani nenachadzam slov na to co si si vsetko zazila, ako som pisala vyssie, ja by som to tam dala zavriet...
Ale uz konecne mozes byt spokojna, prska mas urobene krasne! Mudr. Cerven je naozaj sikovny!!! Prajem Ti aby si sa uz z nich len tesila :)