Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Laura_kraska

nikola21/ alenasis
ja asi rozmyslam inak :) slo mi o 100% pracu, preto som bola ochotna cestovat aj na kraj sveta a hlavne myslim na zdravie. Ale chapem, ak by frflali rodicia, tak to nie je bohvie čo :) a neboj z kazdych prs sa da "stvorit" to najlepsie ked je to v dobrych rukach :) :)

Nikola21

Pre mna je uz aj do Banskej dalej predsa 3 hodky..a keby som sla do Blavy tak cely den zabijem. Ono mne osobne by to az tak nevadilo to skor rodicia by neboli nadseni ze tak daleko. A co sa tyka prace tak aj od Svehlika aj od Pikuly som videla prsia ktore sa mi aj pacili aj nepacili. Myslim ze je to aj osobny vkus a aj kazde prsia vyzeraju inac takze sa neda povedat ze presne take chcem a take budem mat lebo neviem co sa da z mojich prs svorit :P

Alenasis

Laura_kraska,
veď presne to je problém, že Blava je nám z okolia Košic ďaleko, a hlavne po opke taká dlhá cesta nie je ktoviečo a potom aj tie kontroly. Keby bola dialnica z Blavy až po Ke tak by som iste išla-

Laura_kraska

Nikola21
co ja viem, ako stale, ved ides na konzultaciu a na zakrok. Mne predoperacne robila klinika tu vo Zvolene, len som im zaslala vysledky. A dve cesty sa mi oplatili :) prsia mam navzdy.

Laura_kraska

Nikola21
co ja viem, ako stale, ved ides na konzultaciu a na zakrok. Mne predoperacne robila klinika tu vo Zvolene, len som im zaslala vysledky. A dve cesty sa mi oplatili :) prsia mam navzdy.

Nikola21

Laura_kraska

No ja by som aj isla k Hederovi ale z Presova sa stale trepat do Bratislavy nieje velmi pohodlne. Keby on robil v KE abo v BB tak neni problem

Laura_kraska

Alenasis to je pravda. tam ide len o hojenie prs ako rany a natiahnutie koze prs ale po mesiaci je to v poriadku.
Pozeram ze idete k doktorovi Pikulovi, to je to iste co bolo s Cervenom a celym NOVAMEDOM, kazdy tu o nich len hovoril a ked som tam bolo, tak to bolo desne, robia si velku reklamu, ale pritom nic moc.
Keby som mohla tak inde ako k Hederovi nejdem, taky standard a vybavenie co tam maju sa len tak nevidi a pritom ceny su take iste ako inde.

Nikola21

Alenasis

No mne akurat pisal Svehlik ze na jun ma este nejake terminy ale ma naplanovane na nasledujuce dni konzultacie kde pacientky chceli junove terminy takze este mi nevie povedat ci bude mat volne alebo nie. Tak uvidim no

Alenasis

Nikola21,
idem ku Švehlíkovi. Ja som chcela trošku skôr ale čo už keď to nie je možné,ale takto budem začiatkom augusta fit a ešte trošku si to leto predsa len užijem :)

Nikola21

PajaZH
No jasne jasne :)..uz len aby mi pan Pikula nasiel termin na ten jun a bude vsetko super. Uz nech mam termin a viem na istotu ze sa mozem tesit:)...lebo uz sa teda neviem dockat. V auguste ma caka dovolenka, svadba a v oktobri dalsie velka oslava a ked uz budem mat konecne prsia tak vsetko bude zrazu krajsie :D