Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nikola21

Ahojete, prosim Vas okrem pana Cervena a Svehlika mi viete poradit este skveleho chirurga? najlepsie V kosiciach alebo v Banskej Bystrici.CHcela by som kontaktovat viacerych lebo pan Cerven uz ma do Septembra plno a ani u pana Svehlika mi datum velmi nevyhovuje. Tak mate este odporucania? CO som pozerala pana Ocenasa tak sa mi zdal uz dost drahy.

Tinizmus

Hostelica velmi drzim palce :)

Baby, po akom case ste si kupovali nevystuzenu/bezkosticovu popdprdu a kde? Ja som sa vcera divala a nasla som len v intimissimi...dva tyzdne po opke totiz idem na sluzobku a neviem si predstavit tu sexy popdprdu pod koselami... :(

hostelica

Tak a je tobtu idem si splnit sen a idem dobrovolne pod nôž :D uz dnes o 8:30 držte mi palce. Niesom nervozna som zmierena. Idem si dat 360 ml Stredne vysoky profil gule ES. Ozvem sa hned ako sa budem citit ok.:)

mirkaviki

Nikitka_Daryia

no v podstate nevidela...iba ked mi vyberal dreny ale to som mala starost modlit sa ku vsetkym svatym tak ma nejak nenapadlo si ich ocumovat :D ...ale bojim sa toho ze ked mi ich da dole tak to bude ako keby mi niekto riadne zavazie pustil-skratka ze to bude boliet alebo to bude dost neprijemne a ze nebudu vyzerat dobre.inak niekedy ked viac chodim alebo nieco viac robim rukami tak sa mi zda ako keby mi tvrdli,je to ok?
a k tomu tvojmu zblnkotaniu-myslim ze je to ok , uz som to pri vela babach citala a okrem toho teraz cez vykend pozeravam taku relaciu kde robia plastiky a presne na toto upozornoval chirurg pacientku-ze nech sa neboji :)

Nikitka_Daryia

Mirkaviki
Takze si si prsia este nevidela?:-P ja som nevydrzala a rozopla som si podprdu na štvrtý den chichi.no 3 týždne a na noc este neviem musím sa ho spýtať ...aj na spánok na boku .to tiez neviem kedy budem môcť .inak ked idem do predklonu tak mam v pravom prse taký divny pocit akoby sa mi tam niečo prelievalo...myslíš ze to môže byt len opuch?

dianad

All

Baby niekedy citim v jednom prsku kt je trocha este bolave a spravila sa mi na boku aj modrina.. Citim v nom take akoby brnenie, trva to par sekund, neviete co to moze byt? Som 10dni po op.. Dakujem:)