Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Yanka8.....mam fotky v galerke pozri si....tie jazvicky su uplne jemnulinke malinko vididelne aj ten rez co ide smerom dolu k prsu je minimalne viditelny nemusis sa toho vobec bat a rez mam este ako ked vkladaju inplantat zospodu ...a bradavky tie som si prve 3 mesiace necitila a potom boli citlive ale do tristvrte roka sa vsetko dalo do poriadku s bradavkami ......ale toho sa tiez nemusis bat je to normalne po zakroku madtopexie naozaj tej mastopexie sa nemusis bat skor naopak pekne ti odstrania nadbitocnu kozu. ...kludne sa pytaj co ta napadne ......ak ti nebudu stacit tie dve fotky odfotim si prsia aj zospodu ako vedie ten rez aby si videla ze tie jazvicky su naozaj maaaaalilinko vididetlne......a teraz v utorok 1:4 idem na opku inplantatou tak potom tam dam tiez fotky a uvidis ako vyzera mastopexia a vklad inplantatou .....

yanka8

Jajakarinka

tie jazvicky su neni velmi viditelne? Mne Dr. Povedal ze mam do ry farebny prechod medzi dvorcom a pokozkou, zeby mi nemalo byt vidiet tu jazvu, ja sa len bojim tej jazvy co ide potom smerom nadol.
Prosim ta a bradavky nestracaju potom na citlivosti?

Alenasis

Ja som im volala zaciatkom ferbuara a asistentka sa ma opytala, kedy by som si predstavovala termin operacie, ja som len povedala, ze by som to chcela stihnut do leta a ona mi dala hned termin konzultacky na marec a hned mi aj zarezervovala operaciu. Neviem aky maju postup bezne, ale som im vravela, ze ja sa musim zariadit kvoli letenkam. Bola velmi ustretova.

Nikola21

to je super, ze mamina suhlasila x-). Neviem ci odpovedaju na emaily, ale skus si radsej zavolat. Ja som sa nedovolala hned na prvykrat, ale asi az na treti, ale aj tak mi potom este na druhy den volala, ze nasla neprijaty hovor. Takze ak sa nedovolas, urcite sa ti ozvu ;-)
Ak mozes, dohodni si konzultacku radsej aj s dr. Svehlikom a aj s dr. Cervenom a budes si moct vybrat aj podla pocitu, obidvaja maju peknu pracu. Uz ked sem priletis, tak to vyuzi.
Ja som sem priletela na 4 dni a v stredu som bola u dr. Racz a zajtra idem k dr. Cerven

tina691976

alenasis
je to reálne ak nemáš prácu kde by si musela niečo ťažké dvýhať ja som už musela po desiatich dnoch do práce

dianad

Hostelica

V pondelok? Drzime palce nech vsetko prebehne ok a si cim skor fit:)) si v dobrych rukach, nie je sa coho bat!
Wifi tam je, sestricka katka ti da heslo len popytaj:)
Aku velkost ste vybrali?
Drz saa a ozvi sa potom ked sa ti bude dat:))

hostelica

katus1

ďakujem , ozvem sa hneď ako budem moct,ale vraj tam má wifi takze na mobile sa prihlásim este v pondelok a napisem:)

Nikola21

katus1

hej hej mas pravdu. Jedine mensie obmedzenie bude ze 31. augusta ma sesternica svadbu takze velmi moct tancovat nebudem. ale to nic lebo v oktobri ma moj otec 50 a bude obrovska oslava a to uz budem s krasnymi prsiami:)

katus1

hostelica
tak super , to je teda rychlost, aj ja pojdem k tej dr.Sono som si spravila teraz ked som bola doma, tak toto uz riesit nebudem.TAk drzim ti palce na pondelok, potom hned daj vediet ako to zvladas :-) Silno drzim palce, od pondelka je z teba uz ina zena :-)

Nikola21

Tak jasne, tych par tyzdnou nejak prezijes :-) pre prsia vsetko no nie :-)tych 12 dni by bolo malo, neni sranda odcestovat a potom nejake problym ak by nastali, radsej tie tri tyzdne ked budes doma a nieco aj nebude ok, tak mu zavolas ale tak riesit nieco na dialku je na prd a este ak by si sa nahodou musela vraciat.Ja tiez idem domov na take tri tyzdne

Nikola21

katus1

teraz som rozmyslala ze by som asi predsa zobrala ten august lebo to budem doma 3 tyzdne a keby sa mi nieco horsie hojilo tak nemusim napriklad vvyberanie stehov urychlovat. V oktobri totiz mozem prist len tak na 12 dni a nechcem to stihat vsetko len tak na tesno. Tak snad koniec augusta uz nebude taky horuci a prezijem to:)..pre krasne prsia cokolvek :)