Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

dianad

Lenkalili

Ja tiez po detoch planujem vacsie:) zatial ako bezdetnej a doteraz uplne bezprsnej:D mi tieto co mam vyhovuju, ja som po op len tyzden, velkost mam 420 a 360kvoli asymetrii. Povodny plan bol 420 a 390, ale na sale dvehlik zistil ze to by som mala velky rozdiel.. I tak sa mi zda, ze to 360mamtrocha vacsie, ale to je asi opuch este..
Pooperacnu aj ten stahovaci pas som chcela cierne, aby sa tak rychlo nepospinila ako biela a ja celkovo aj nosim viac tmavych veci..
Tvoje prsia su ukazkove, fakt velmi prirodzene a vlastne aj vdaka tebe som sa rozhodla pre svehlika:) krasne ti ich spravil ale ty si aj svoj zaklad mala pekny:)

dianad

Lenkalili

Ja tiez po detoch planujem vacsie:) zatial ako bezdetnej a doteraz uplne bezprsnej:D mi tieto co mam vyhovuju, ja som po op len tyzden, velkost mam 420 a 360kvoli asymetrii. Povodny plan bol 420 a 390, ale na sale dvehlik zistil ze to by som mala velky rozdiel.. I tak sa mi zda, ze to 360mamtrocha vacsie, ale to je asi opuch este..
Pooperacnu aj ten stahovaci pas som chcela cierne, aby sa tak rychlo nepospinila ako biela a ja celkovo aj nosim viac tmavych veci..
Tvoje prsia su ukazkove, fakt velmi prirodzene a vlastne aj vdaka tebe som sa rozhodla pre svehlika:) krasne ti ich spravil ale ty si aj svoj zaklad mala pekny:)

Luccia

Mirkaviki,

velmi na teba dnes myslim, drz sa!!!
Uvidis, vsetko dobre dopadne, budes kocka.
Vsetko si tam dobre obhliadni, aby si mohla poreferovat, aj mne sa to blizi - uz len 4 tyzdne a 5 dni :-)
Dr. Racz je skvely, uvidis ze to bude vyborna praca.

Nikola21

Aj ked operaciu budem mat az o par mesiacov ale tom zvedava na pracu roznych doktorov takze som poslala foto do galerie pred operaciou. Moje prsia su trochu dalej od seba a bojim sa ze budem mat po operacii velku medzeru. Mali ste aj vy tento problem?

Tinizmus

Dianad

Presne aj ja tak spavam a ako sa poznam,tak sa v noci budem budit na to,ci naaahodou nie som na bruchu :D

Rozmyslali sme s dr a Katkou medzi 420 vysoky profil a 400 ml stredne vysoky - asi zvolim ten,aby bola co najmensia medzera :)

Tinizmus

Dianad

Presne aj ja tak spavam a ako sa poznam,tak sa v noci budem budit na to,ci naaahodou nie som na bruchu :D

Rozmyslali sme s dr a Katkou medzi 420 vysoky profil a 400 ml stredne vysoky - asi zvolim ten,aby bola co najmensia medzera :)

Nikola21

yanka8

No to je super. ja by som chcela niekedy v Oktobri alebo Decembri kedze nechcem velmi nosit v lete mesiac tu podprsenku. Mamka mi to uz schvalila tak sa velmi tesim a neviem sa dockat. Pisala som email panovi Cervenovi tak snad mi odpise co najskor a budem vediet viac. :) Vcera som si pisala s kamoskou ktora je v Brazilii a dala si spravit prsia. Povedala ze je to najlepsia vec pre ktoru sa mohla rozhodnut a je s nimi velmi spokojna. :)