Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

Henka88

dakujeeeem, no ja som plnšia urcite...kym pôjdem na opku chcem ešte zhodiť a ja zhodím par kilečiek :-DDD, lebo sa naopak bojím aby som potom nepribrala... ja si myslím že ich budem mat akurát a verím, teda viem že sa s nimi stotožním... kamoška ma 450 a 170 cm a je to ku nej akurát... :-)))) Ja som aj čakala že mi navrhne väčšie ale nie až 545 cakala som tak 450 max. 500 a ono sa to huplo až takto :-) no som rada, dôverujem plne Dr. Červenovi, je to Pán Doktor!!!:-)

Nikola21

Ahojte, rozhodla som sa ze si chvem zvacsit prsia kedze skoro ziadne nemam :( byvam momentalne v dansku ale operaciu by som chcela na slovensku lebo tu je to ovela drahsie. Viete mi poradit skveleho lekara? Vobec totiz neviem na koho sa obratit. Som z presova tak neviem ci aj napriklad v kosiciach je niekto dobry alebo treba az do blavy ist. A na aku dlhu dobu by mi trebalo prist na slovensko ked chcem stihnut operaciu aj tie zakladne kontroly? Velmi by mi pomohlo keby ste poradili.:) dakujem

zoja83

lauritania
ja nosim pas tak ako ty :)
inak ti poviem ze ked sa lepsie zahladis na tie fotky pred tak ten prsnik co mas nizsie je o malinko vacsi preto je tam pozno ten pokles ze sa to tak posunulo,ze tam bolo viac miesta ja mam tiez jeden nizsie a tiez tlacim ten jeden hore ale viem ze pred opkou bol tiez vacsi takze ak sa to nezlepsi tak co uz

chcem napisat vsetkym ze to ze mame jedno prsko mozno ine alebo vacsie asi by sme to tak nemali sledovat lebo skoro kazda zena ma od narodenia predsa jeden vacsi ako druhy a tiez tvarovo nie su rovnake ....:)

tina691976

olly-fa
tak to je super ja som si už zvykla spať na boku chrbát ee :) ale našťastie sa to neodrazilo na prsiach aj my už meknu opuch je preč tak sa len drž nech ti robia radosť ako mne :)

olly-fa

Tina

Dakujem :-) inak sranda ze dnes da sa povedat ze presne po tyzdni akoby utalo a citim sa super,uplne bez liekov uz som doobeda pri telke aj chvilu na boku lezala... ale spat budem este poctivo na chrbte,nastastie s tym nemam problem.

tina691976

olly-fa
tak som spokojná aj ja teší ma žeje ti lepšie neboj ved je to len týžden po opke bude už len lepšie

olly-fa

Tina

Ahoj zlatko,kontrola dopadla dobre,pan doktor bol spokojny,a ja som samozrejme tiez. O tyzden vyberanie stehov a potom konecneeee sprcha :-) inak vsetko v najlepsom poriadku :-)

doka

ALENA´,
čo sa týka drenov-všetko má svoje za aj proti-ja nie som po opke,ale ako som písala mala som blízko k operačnej sále,takže na margo drenov-závisia v prvom rade od operátora-teda od hlavne od revízie pred dokončením operácie,ak je tam zvýšené krvácanie,tak aby sa vyhlo komplikáciam-dreny sa zavádzajú,ale štandartne nie je dobré ich zavádzať každému pacientovi ak je to nevyhnutné-je tam riziko zavedenia inekcie a taktiež ťažšie hojenie sa,ale tak ako som napísala,závisí to od operátora-operátori,ktorí majú kliniky v prenájme,alebo lekári,ktorí majú dlhšie doby čakania sa snažia,aby dreny nemuseli zavádzať-teda aby pacientky mohli čo najskôr opustiť kliniku-ale to neznamená,že v prípade komplikácie ich nezavedú,naopak-lekári,ktorí disponujú s izbami ich dávajú preventívne všetkým pacientkám-nakoľko je čas na ich vybratie-dreny by mali byť zavedené min. 12.hod. a v prípade komplikácie po vybratí,môžu pacientku nadalej hospitalizovať...