Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

Tinkaaaa nestraaas, tak ja som nechcela až také megáááče...ale som vysoká 178 a 68 kg, no to dám ešte dole makááám na sebe.... Doktor Červeň mi povedal že budem mať velké ale tak prirodzene velké prsia pre mna... Budem mat eurosilikony - anatomy...
Ja sa už mega teším, aj ked mám obavy z tej velkosti, no mám kamošku čo meria 170 a má 450 a zniesla by väčšie, ani mne sa nezdajú zase až také... no fakt záleží od typu postavy....

tina691976

zuzanaB
no to som asi bola ja ja som mala pooperačnu b a teras d ano tak to budeš mať pekné megy :) ale to záleží aj od šírky chrbta atd . ale super budeš mať prsia čo si si asi vysnívala

zuzanab17

Ahooojte.... kočky, už som tu toho prečítala dosť :-) a už mám aj termínik od 2 mesiace, bojím sa toho že to bude na leto ale doktor ma ubezpečil, že to bude ok... tak mu plne dôverujem... Išla som na konzult s tym že si dám tak 450 a on mi sfleku dal 545 fuu tak mám aj obavy ale feeeeest sa tešííííím, už nech ich mááám, neviem sa dočkat...
:-)))))
Trošku som sa ale pozastavila na pooperačnej podprsenke, jedna kočena to písala, že mala pooperačnú B a teraz nosí D-čkovú.... uuuu ved ja mám navrhutú pooperačnú D-čkovú ...

tina691976

olly-fa
mal som taký pocit ako keby to zatuhlo ale ked som si ho chytila tak tvrdý nebol na dotyk ale na začiatku som mal aj ja také zvláštne pocity tak nárazovo

olly-fa

Tina

Dakujem moja,no akurat som si dala flector lebo ma to dost ominalo a takto na vecer to nie je bohvieco. Inak tento pravy mi aj dost tvrdne,lavy skoro vobec,je to taky zvlastny pocit,napr.lezim a zrazu mi cely stvrdne akoby take zovretie a potom sa to zas uvolni. Mala si to aj ty?

lauritania

slniečko , ved to : opuch či asymetria , no u mňa to na opuch nevyzerá .... už len veriť že po troch mesiacoch už budu prsia pekne usadené ...

tina691976

olly-fa
to može byť ja tým že si používala tu pravu ruku ten sval tam bol možno viac používany u mna to bol zas lavý tam bol aj ten opuch držím ti palce zajtra u doktora a daj si radšej zas lieky a dokimu sa zajtra zver čo ťa trápi myslím na teba stále len nemám čas asi na čajík dosť ja som futr na stavbe už máš týžden ako to rýchlo ubehlo

olly-fa

All

Ahojte kocky,chcem sa opytat,kolko dni po opke ste vysadili lieky od bolesti? Ja som bola na op presne pred tyzdnom v pondelok a dnes som si uz ziadne lieky nedala a dost ma boli pravy prsnik v oblasti rezu,ale len pravy. A teraz neviem ci ma bolel vzdy,len som to po liekoch necitila,alebo som si nieco vykonala... dufam ze to bude ok,zajtra idem na kontrolu,uz sa neviem dockat. Este rozmyslam,ci to nebude tym,ze predsalen som pravacka a pravu ruku pouzivam ovela viac nez lavu....

tina691976

slniečko lauritánia
ved ked je to už vyditelné že sa to nejako posunulo tak to ten mesiac vydržíš a bude zas dobre u niekotrých je ten opuch dlhšie a niektoré ho nemaju skoro vobec